Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nemanja Fjurii

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 3, 2024
Messages
122
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-10h
5. Vaš Discord: dramqq
6. Vaše ingame ime: Nemanja Fjuri

7. Vaš ID: 54794

Dodatne informacije


1. Lider za.....LSPD(Los Santos Department Police)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Lider LSPD-a bih voleo da budem zato sto sam citav roleplay proveo u drzavnim organizacijama i bio sam cak mnogo puta HC te sam stekao preveliko iskustvo nikada se nisam bavio kriminalom i uvek sam ga hteo spreciti, nikada nisam bio lider, i mislim da je vreme da probam da postanem jedan sa ovim iskustvom sto imam provedenim na serveru! Potrudio bih se da nijednu gresku ne napravim sa mojim timom , jer sam od proslosti ucim na greskama koje se vise nece ponoviti i zeleo bih da napravim da ovo bude jedna od najboljih organizacija koja je postojala, uvek sam resavao probleme sam jer mislim da sam mogao snalazljiv sam veoma.

Kao Lider LSPD-a zeleo bih iskusiti kako voditi jednu organizaciju. Zabranio bih bilo kakvo vredjanje i toksicnost. Svako ko ne bude poštovao leadera,visi cin a i svoje kolege biće kažnjen sa kick-om il blacklistom organizacije. Potrudio bi se da vodim organizaciju što bolje moguće i da se svi zabavimo ali i kada je ozbiljna situacija da zaboravimo zabavu i resimo je. Uvijek bi stojali jedan uz drugog! Bez ispitivanja, koja će naravno voditi HC-ovi, se neće moći ući u organizaciju. Imao bih timove i specijalne jedinice najvažnije od svega želim da vodim organizaciju koja neće dobijati warnove i koja nece krsiti RP pravila!!!

Kada bih vodio ovu organizaciju povecao bih ozbilnost roleplay-a jer smatram da ne zelim da mi doce neko ko ce konstantno da krsi pravila i potrudi se da upropasti organizaciju, nego neko ko ce biti pravedan,ozbiljan i da zapravo pomogne organizaciji i samim time cu ja licno sa mojim zamenicima birati profesionalne ljude i ispitivati ih jer bez pravila grada uvek ce biti problema ako ne znaju!


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Imao bih High-Commandu koja bih bila veoma stroga po tom pitanju mislim da prate svakog zaposlenika i gledaju pazljivo sta radi i da ne dopustaju da se svadjaju medjusobno , na radiju ili da budu toksicni

Zeleo bih voditi treninge koje bi pomogle svima da se bolje pucaju, ili sve sta je njima potrebno da bi bili profesionalni, takodje cu drzati i dodatne obuke kome nesto nije jasno da ne bi doslo do krsenja pravila grada ili slicnog bez ikakve potrebe.

Potrudio bih se da bude dobra komunikacija izmedju zaposlenika i takodje na radiju, i takodje potrudio bih se da budem isti kao oni iako sam lider da svi vide da se moze napredovati sa radom i disciplinom.

Ne bi dozvolio ali bas ikakvu toksicnost ili vredjanje drugih organizacija to cu smatrati kao da zele da upropaste organizaciju te ce dobiti zabranu 30 dana. Zelim da imam prijateljski odnos sa svim organizacijama jer mislim da je to najbitnije kako bi sprecili kriminal.

Ne bi dao nikome da se hvali sto je High-command ili veci cin od nekog te da omalazavaju i maltretiraju clanove jer mislim da stvarno nema potrebe za tim svi treba da budemo jednaki i jaki!

Po stanici bi bili samo Nacelnik,Zamenik i Direktor svi ostali bi imali zaduzenje nesto da rade jer mislim da nema potrebe da resavaju probleme kada neko dodje u stanici od manjih cinova nego da resavaju kriminal

Na akciji bi bili maksimalno profeisonalni i svi bi bili jednaki sa uniformama

4.Kriterijum koji ja mislim da je potreban da bi neko usao u moju organizaciju:

Aktivnost (3h+ je minimalna po danu izuzetak je ako napisu u odsustvo da imaju jako nesto bitno) jer ne dopustam da neko bude u LSPD a da nista ne radi!

Minimun 15 godina OOC
Zelim maksimalnu disciplinu
Postovanje High-Commande je obavezno pa cak i svakog cina ( svako ima glas da kaze nesto ako mu smeta)
Zelim da se primerno ponasa da pokazuje svima lepo ponasanje , a i takodje zelim kolege da ga lepo ugoste i da novima pokazuju ako im nesto nije jasno a ne da ih odbacuju
Posedovanje Dozvola: Oruzje,Vozacka,Zdravstveno osiguranje ( Stalno cu proveravati obavezno je imati ovo, ako neko ne bude imao uvek cemo se konsultirati sa nasim kolegama iz EMS-a i GOV-a za to)
Svi su obavezni da nose balaklave i uniforme koga uhvatim da nosi balaklavu van duznosti dobice otkaz , balaklavu moze samo da nosi kod sebe a kada je na duznosti obavezan je da je nosi svugde.
Potrebno je da znaju apsolutno sva osnovna pravila grada!

I svako da radi sta treba za svoju jedinicu i da se trudi!

5.Par stvari koje bih ja uradio da bih doprineo organizaciji su:

Svakoga bih naucio da radi svoj posao kako treba!

Svi bi kod mene imali veliku disciplinu
Svi ljudi bi bili gledani na isti nacin nebitno koji su cin jer zelim prema svima da budem korektan a ne neko ko nista ne radi da bude zamenik!
Dogovarao bih se za sve sa mojim zaposlenima.
Svi bi morali da postuju roleplay situacije jer ko ne bude dobija zabranu 30 dana
Ko pokusa da namesti organizaciji bice strogo kazenjen ili napravi mnogo velike greske.
Potrudio bih se da niko ne pise u Non-RP radio da ne kvari roleplay takodje

Kodove koji bih koristio na radij-u ili u teksutalnom( Obavezno je na radij-u pricati samo sa kodovima ili o hitnim slucajevima a ne neko da vice ili slicno )

Imao bih kodove koje bi svi morali da postuju jer na radij-u ne zelim neprofesionalnost i da neko stalno vice te ce iskljucvo svi samo govoriti kodove i ako je nesto bas veoma hitno.Ko ne bude postovao to dobice Suspend i ako nastavi Otkaz

Kodovi:

10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.

10-2 - Negativno.
10-3 - Prekid razgovora na centrali.
10-4 - Potvrda / Primljeno.
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-11 - Pljačka u toku.
10-14 - Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 - Trenutna lokacija?
10-22 - Trenutna lokacija svih aktivnih patrola?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin
10-99 - Situacija je završena!
10-95 - Prevoz lica do zatvora
10-55 - Zaustavljeno vozilo
10-57 - VIKTOR - Potera za vozilom
10-57 - FOKSTROT -Potera za pesakom

Kod A - Pad igre
Kod B - F8 i U
Status 1 - Dolazak na smenu
Status 2 - Odlazak sa smene


Rankovi:


1.Suspend 24h

2.Suspend 48h
3.Policajac na obuci
4.Vucna sluzba
5.Policajac I
6.Policajac II
7.Policajac III
8.Policajac K9
9.Saboracajac
10.Visi Saobracajac
11.Zamenik vodje patrola
12.Vodja patrola
13.Narednik
14.S.W.A.T SNIPER
15.S.W.A.T OFFROAD
16.S.W.A.T PILOT
17.Mladji inspektor
18.Inspektor
19.Visi inspektor

---HIGH STAFF---

20.Instuktor obuke
21.Dispecer
22.Komandir stanice
23.Zamenik S.W.A.T komandir
24.Glavni inspektor
25.S.W.A.T Komandir

----HIGH COMMAND---

26.Pukovnik
27.Zamenik Direktora policije
28.Direktor policije
29.Zamenik Nacelnika

30.Nacelnik
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom