Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
49970
Players nickname
Kristijan Sanchez
Suspect ID
16356
Date of violation
Mar 30, 2024
Time of violation
22:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=N4gOKDkQaLs

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
94
Dobro vece postovana Administracijo, pre svega bih hteo da napomenem da se tu ne vidi POV cele situacije i da igrac
49970 i igrac 37369 komuniciraju preko diskorda (MG mesanje IC i OOC) pritom nagovara drugog igraca 49970 da uradi MK ( Ubistvo iz samilosti da bi igrac 37369 izbegao rp situaciju). Na POV-u se vidi kako igrac 37369 skace sa tornja zatvora on skace te je poginuo pritom ja skacem za njim ali ja nisam poginuo zato sto sam imao pancir koji je primio udarac (demage) i ja samim tim nisam poginuo. Usvakom slucaju tu nije bilo nikakvog BA ( Iskoricavanja skripti u svoju korist).
 

Uki Beli

The GOD
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
241
37369 Je poznat za Mass Rule Break molio bih pregled acc i max kaznu hvala;)[mnogo tera ljude na zlo]
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Dobro vece postovana Administracijo, pre svega bih hteo da napomenem da se tu ne vidi POV cele situacije i da igrac
49970 i igrac 37369 komuniciraju preko diskorda (MG mesanje IC i OOC) pritom nagovara drugog igraca 49970 da uradi MK ( Ubistvo iz samilosti da bi igrac 37369 izbegao rp situaciju). Na POV-u se vidi kako igrac 37369 skace sa tornja zatvora on skace te je poginuo pritom ja skacem za njim ali ja nisam poginuo zato sto sam imao pancir koji je primio udarac (demage) i ja samim tim nisam poginuo. Usvakom slucaju tu nije bilo nikakvog BA ( Iskoricavanja skripti u svoju korist).
Koliko ja znam ti si nosio Pancir, koji stiti od metaka. I to sve samo na gornjem delu tela (Torso). On te ne stiti od Fall Damage-a. Takodje kao sto se vidi i Limrex je imao Pancir, pa je svejedno pao... Znaci njega ne stiti a tebe stiti. Mislim da je ovo Laganje jos jedan dokaz da je ovo lice krivo..
 

Uki Beli

The GOD
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
241
Koliko ja znam ti si nosio Pancir, koji stiti od metaka. I to sve samo na gornjem delu tela (Torso). On te ne stiti od Fall Damage-a. Takodje kao sto se vidi i Limrex je imao Pancir, pa je svejedno pao... Znaci njega ne stiti a tebe stiti. Mislim da je ovo Laganje jos jedan dokaz da je ovo lice krivo..
Daj ceo pov pa pricaj aj zz
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Daj ceo pov pa pricaj aj zz
ako bude trebao duzi pov, bice dostavljen u roku. Po mom misljenju se sve vidi u ovih 8 sekundi..
Takodje na malo duzem povu, dje je Bucojevic krenuo privoditi Limrexa, cuje se kako on govori da je bio na specijalnom treningu, i da je zbog tog preziveo. Nebi ja bas trazio duzi pov da sam na vasem mjestu...
 
Last edited:

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
94
Koliko ja znam ti si nosio Pancir, koji stiti od metaka. I to sve samo na gornjem delu tela (Torso). On te ne stiti od Fall Damage-a. Takodje kao sto se vidi i Limrex je imao Pancir, pa je svejedno pao... Znaci njega ne stiti a tebe stiti. Mislim da je ovo Laganje jos jedan dokaz da je ovo lice krivo..
na POV-u se vidi da igrac 37369 ne nosi pancir i da pritom pancir prima Fall Damage-a. Na POV-u se vidi kako padam i udaram u pod i vidi se da nije BA jer da je ja bih stajao na zemlji i malo poleteo ne bih pao na pod.
 

čucemose

Player
Player
Joined
Mar 26, 2024
Messages
31
na POV-u se vidi da igrac 37369 ne nosi pancir i da pritom pancir prima Fall Damage-a. Na POV-u se vidi kako padam i udaram u pod i vidi se da nije BA jer da je ja bih stajao na zemlji i malo poleteo ne bih pao na pod.
Čemu pravdanje kad i sam znas da će admini najbolje odlučiti šta će biti sa ovom žalbu PS dosta Limrexovih drugara je banovano bas zbog ovog skoka sa radiom nemoj se čuditi i ako ti dobijes
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
na POV-u se vidi da igrac 37369 ne nosi pancir i da pritom pancir prima Fall Damage-a. Na POV-u se vidi kako padam i udaram u pod i vidi se da nije BA jer da je ja bih stajao na zemlji i malo poleteo ne bih pao na pod.
Ja sam rekao svoje gore o duzem povu. Mogu dostaviti duzi pov ako administracija ro bude zahtjevala. Ali ja, ako bih bbio u vasoj situaciji, nebi to trazio, jer posle govoris o tom nekom specijalnom treningu.
Takodje prije ovog snimka bi se vidilo kako Limrex pada sa pancirom. Ali bi se i vidilo kako neki FIB-Agent puca po meni bez ikakvog razloga. Zbog tog nisam htjeo da kacim citav pov..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom