Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54786
Players nickname
Daki Huligann
Suspect ID
6790 41075 29810 412
Date of violation
Mar 31, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/sELFq4I6AQo

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
79
Vidi se da nije pocetak rp situacije samo si se udaljio od njih i vratio se… dostavi pov od pocetka posto se rp situacija sigurno nije pocela od kada onaj crveni lezi na podu..
 

Pera Killa

Kella
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
93
I ti mali deveterogodisnji kretenu koji kacis, kacis i sam sebe za 3.1 znas vec za sta i dobijas za mg. Hvala!

OVAKVE FORUM WARIORE TREBA MAKNUTI S PROJEKTA, A JA CU BITI ZADUZEN DA MAKNEM DAKI HULIGANA SA NJEGA!!!
 

Daki Huligan

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
54
I ti mali deveterogodisnji kretenu koji kacis, kacis i sam sebe za 3.1 znas vec za sta i dobijas za mg. Hvala!

OVAKVE FORUM WARIORE TREBA MAKNUTI S PROJEKTA, A JA CU BITI ZADUZEN DA MAKNEM DAKI HULIGANA SA NJEGA!!!
Jasno se cuje i vidi da IGRAC 48342 govori meni sta je bilo p**** jedna a ja sam pitao sto vredjas :) Projekat je odlican samo da nema ovih st o ne postuju pravila al nema veze:)
 

Pera Killa

Kella
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
93
Jasno se cuje i vidi da IGRAC 48342 govori meni sta je bilo p**** jedna a ja sam pitao sto vredjas :) Projekat je odlican samo da nema ovih st o ne postuju pravila al nema veze:)
ma samo govorim da ces i ti dobit kaznu sta si rekao rekao si nema veze sto si mu odgovarao
 

Pera Killa

Kella
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
93
klasican self report vidis da ti tu trcis ko da nema nista kad vec nas kaznite evo i id 54786 imate da kaznite
a brate znamo da je self report jos i to sta trci u punjavu sto je FearRP... brat dobija bancinu za 3.1 plus FearRP plus Mg... ako vec kacis nemoj nista krsit i plz snimaj od pocetka..
 

Pera Killa

Kella
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
93
A brate molio bih administarciju da se njegov redux i skin za rev provere jel mi redux izgleda illegalno i cudan je.
 

Daki Huligan

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
54
a brate znamo da je self report jos i to sta trci u punjavu sto je FearRP... brat dobija bancinu za 3.1 plus FearRP plus Mg... ako vec kacis nemoj nista krsit i plz snimaj od pocetka..
Ja sam dosao ovi sa crvenim majicama su nagato i leon i ovo se desava vec 3 put ako ne i vise.
 

Daki Huligan

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
54
a brate znamo da je self report jos i to sta trci u punjavu sto je FearRP... brat dobija bancinu za 3.1 plus FearRP plus Mg... ako vec kacis nemoj nista krsit i plz snimaj od pocetka..
Ja sam drzao n i rekao sto me vredjas brate ne znam sta pricas admin ce vas kazniti i to je to cuje se moj glas a cuj glas od 48342
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
101
Dite kad vidin sta sve si kacio za vdm i 6.15 meni ovo deluje kao da ih ti namerno zelis okacit uz radit cb(bait) sa time sto pod br 1 svi su ti stranci br 2 kad pogledas ostale klipove ti u mirror park-u mozda si bio vise od pola sata vido sta se desava a te momke su radili problem i u pola 9 sinoc msm ono imam i ja pov de su dosli za krast panele al ih nisam okacila jer dok sam brojala slucajno sam upala u vodi i nisam glupa da se self reppr uz rp2win da bi oni dobili g.p 6.15(zabranjeno je ubivati ljude bez rp razloga i ako niste dio toj rp situaciji) i pg(zabranjeno je pucati ljude u vodi)dok si ti onak samo odlucio e sacu ja vas da kacim stajacu do vas pa cete dobit svoju kaznu, to kaj radis uopce nije lipo pusti ljude da rp-aju a ne da im mestis kazne
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
79
Svejedno sta ko misli ali pov nije od pocetka situacije.. pov od pocetka bi bio kad bi vidjeli na koji nacin i kako ke doslo do svade i kako ke crveni umro..

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE ZRAZI DUZI POV ( to jest pov od pocetka situacije)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom