Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
informacije

1.Vase ime u RL: Vukan

2. Vaše godine:17

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h

5. Vaš Diskord:vukaaannnn

6. Vaše Ingame ime:Nizzy Sosa

7. Vaš ID:13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)

2.1 Ovako dosta dugo igram roleplay na grandu bio sam u dosta drzavnih a i u kriminalnih organizacija, imam dosta iskustva sa drzavnim org, bio sam u svim drzavnim org i u istima high command i zato mislim da imam prednost da budem lider LSPD-A.

2.2 Dosta duga RP-am legalne org jos iz dana sampa, na jednome SAMP serveru sam vec bio lider LSPD-A i na istom serveru sam bio zamjenik drzavnog sheriffa tako da mislim da sam pravi covek za tu poziciju.

2.3 Prosao sam sve rankove od kadeta pa sve do lidera i vjerujem da visoki rankovi trebaju vise izlaziti na teren, komunicirati sa nizim rankovima, pomagati i trenirati. Imam tacan plan i program za sve to postavit.Znam sto treba i kako treba pocevsi od treninga pa do postavljanja pravih ljudi na pravo mjesto.



3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Smanjiti sto vise discord komunikaciju koliko god budem mogao.

3.2 uvescu nove specijalne jedinice:

-Air Support(Air), Air Support ce biti jedinica koja ce uglavnom koristiti helikoptere za sve vrsta akcija od jurenja kriminalaca do pljacke prodavnice, bankomata itd.

-Special Forces(SWAT), Special Forces ce biti jedinica koja ce samo ici na pljacke prodavnica, banki, bankomata itd, to je specijalna jedinica koja nece ici u patrole niti juriti krimanlce po gradu, to je jedinica koja ide samo na ozbiljnije situacije kao sto su npr: ammo run, pljacka prodavnice,pljacka banke,pljacka bankomata ponekad,nosac aviona, odbrana zatvora itd.

-Anti Narcotics Task Force(ATF), Anti Narcotics Task Force je jedinica koja ce se baviti micanjem sjemena kanabisa, hapsenje ljudi koji prodaju kokain itd, oni ce isto ici undercover na black market trazeci ljude koji prodaju marihuanu, sjemena kanabisa i sve ce zapleniti i uhapsiti tog drug dealera. i dati visoku kaznu

Sniper Team(SWAT), sniper team je jedinica koja ce ici na talacke situacije pesti sa na visoka mesta i ciljati u najbitnije osobe kriminalaca, snajper team je jedna od bitnijih jedinica LSPD-a, nece ici u patrole nego samo na akcije.

3.3 Bice 1 regrutacija svake nedelje, i na regrutacijama vecina pitanje i pravila ce se morati odgovarati IC nacinom, bice i OOC ali sa sto vise IC pitanja povecavamo Roleplay na serveru, posto znamo da ima dosta ljudi koji ne rp-aju dobro.

3.4 Svi novi kadeti bi morali proci obuku i za pocetak raditi zaplenu nece biti promovisenja preko "veze" i da bude pokusaja toga HC clan i taj kadet ce biti suspendirani na 7 dana.

3.5 Uveo bih da na regrutacijama se bilo ko moze pridruziti ako ima 7+ u gradu i cist dosije.

3.6 Novim clanovima bio objasnio zasto je PDA MG-anje i da ne koriste PDA u svoje svrhe, npr da nadju broj telefona nekog coveka, To bi bilo strogo kaznjavano!

3.7 Svaka kradja iz sefa ce biti strogo kaznjavana, Forumom, a posledice toga su perma ban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom