Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street gang | Teicaa Reylii

Rejected

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
250
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: 11jzz
6. Vaše Ingame ime: Teicaa Reylii
7. Vaš ID: 24005


Dodatne Informacije
1.
Lider za Blood Street gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Duze vreme sam na projektu i proveo sam vecinu vremena u organizacijama i video sam kako se vodi sama org kao i sta je sve potrebno da bi vodio jednu.
Ne krsim pravila i nisam toksican i za to sam da svaki clan u org bude postovan i cenjen i da se lepo provedu.
Aktivan sam dosta dnevno osim ako mi iskrsnu obaveze ali i tad postizem minimalno 5h aktivnosti.
Imam prijatelje koji su iskusni kao HC ostalih org i koji bi mi pomogli da vodim ovu organizaciju.
Po pitanju clanova svaki clan bi bio ispitan detaljno i osigurali bi se da taj isti clan nije usao u org da "nabije warn" itd...
Ozbiljan sam i iskusan za vodjenje jedne ovakve org i spreman sam da ulozim vreme i trud u nju.






3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

- Limit OOC godina:
Projekat je pun dece koja su tu radi zabave i koja ne znaju da RP i krse pravila konstantno. Zelim da u mojoj org budu stariji,iskusniji i ozbiljniji igraci.
Samim tim bi RP vec bio drasticno poboljsan zato sto ne bi bilo konstantnih krsenja pravila.
- Aktivirao bih Graffiti team i delio bi nagrade za uspesno uradjenje grafite. Time bi motivisao clanove da idu i rade vise te grafite. Takodjer bi Graffiti team leader imao svoj team od jos 3 coveka sa kojima bi isao i radio graffite.
- Vise talackih i gun store dnevno bih radio zajedno sa drugim gang. Isto tako organizovao bi grupna robanja po getu gde bi islo vise ljudi zajedno ili manje ljudi u vise grupa. Za aktivnost u ovom vidu isto bi bili bonusi. Od novca sa talackih na kraju dana clanovima bi podelio bonuse.
- Komunikacija preko radia bi bilo usavrsenja i pricalo bi se samo kada je to neophodno tako da bi izbegli konstantno dranje i vikanje na radio.
-Odlasci na podmornicu,tajnu,pomorsku i svaki uspesno odradjen event bice nagradjen.
-U ostalim gang primetio sam mrznju i svadju medju clanovima... To je sve moguce resiti i potrudicu se da se u mojoj org svi postuju i da se niko ne svadja i time da svakome bude prijatno i drago sto je usao kod nas.
-Za svako prekrseno pravilo ima bi sistem "warn". Svako prekrseno pravilo je 1 warn.
1 warn - 24h suspend
2 warn - 48h suspend
3 warn - kick
Naravno ako je prekrseno pravilo ozbiljno usledio bi instant kick. Zelim da u mojoj org bude minimalno krsenje pravila.


Srecno svim kandidatima ❤️

 
Top Bottom