Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang | Dzoni Vihor

Rejected

dz0n1

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
10
  1. Informacije
    1. Vaše ime u RL: Nikola
    2. Vaše godine: 17
    3. Vremenska zona: GTM+1
    4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
    5. Vaš Diskord: dzoni4055
    6. Vaše Ingame ime: Dzoni Vihor
    7. Vaš ID: 54246
    8. Dodatne Informacije
    9. Lider za Blood Street gang
    10. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
    11. Dodjoh do tog momenta u kojem smatram da sam sposoban za vodjenje organizacije. Do sada sam bio u vise organizacija (Blood Street Gang, Vagos, LSPD, Ballas) a trenutno se nalazim u "Famillies". Imam neko iskustvo u kriminalnim organizacijama, a u situacijama u kojima mozda ne bih mogao da se snadjem imam iskusne ljude koji bi mi pomogli. Blood Street Gang mi je prva organizacija i voleo bih da budem lider iste. Trudio bih se da budem pravedan i ravnopravan prema svim clanovima organizacije jer se samo tako moze postici neki dogovor i RP. Sto se tice testiranja i ubacivanja u organizaciju potrebno je da prodju test (6 do 10 pitanja) sa sto manje gresaka. Naravno da bih na svaku svadju ili nepostovanje medju clanovima reagovao (sankcionisao, kaznjavao). Postavio bih jasan cilj organizacije a to je iskljucivo ozbiljan RP (po mogucnosti bez greske).
    1. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
    2. -Redovnije bi isli na IC i OOC evente poput Talackih, Gun Store, Podmornica, Tajna, Pomorska itd... (clanovi sa velikom aktivnoscu bice nagradjeni)
    3. -Ostali gangovi u kojima sam bio nisu radili napade na State Object i zeleo bih da aktiviram ponovo ovaj dogadjaj
    4. -Dobijanje bonusa za usp
    5. -Grafitti team bi bio aktivniji i za to bi bili nagradjivani(tim sa najvise grafita dobija nagradu na kraju sedmice)
    6. -Odredio bih limit za OOC godine(15+)

SRECNO SVIM UCESNICIMA (Reci su reci ali kasika je kasika)
 
Top Bottom