Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3113
Players nickname
Daniela Zampica
Suspect ID
2150
Date of violation
Apr 2, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
ID 2150 je dobio/prebacio chip tuning br. 21 od ID-a 155 (chip tuning u Paletu) ispod market price i sa tim prekrsio G.P 1.7 pravilo. Vremensko razdoblje imate u logovima sve detaljno.

Isti ID je dobio sharing br. 1 (car sharing u Paletu) od ID 31 ispod market price. Vremensko razdoblje: izmedju 6.4.2023 i 10.5.2023.

Isti ID je dobio chip tuning br. 22 ispod market price od ID 31. Vremensko razdoblje: izmedju 6.4.2023 i 10.5.2023. i prije.

Pocetkom 2023. godine kada je pumpa br. 11 izasla na aukciju, navedeni chip tuning br. 22 je takodjer bio prebacen na ID 2150 od ID 31 tako da je to jos jedna razlicita posebna situacija. I kad je pumpa br. 6 kupljena od strane kupljena negdje u tom vremenskom periodu ponovo je prebacen chip tuning br. 22.

Isti ID je dobio chip tuning br. 102 i 154 ispod market price. Vremensko razdoblje imate u logovima sve detaljno.

Za jednu od tih sest situacija kaznjen je u proslosti i money wipeovan ali za drugu, trecu, cetvrtu i petu situaciju nije.

Prije nego sto odbijete ovu zalbu sa “igrac je vec kaznjen” procitajte sta je Mujo napisao na mojoj zalbi “Ali da, po situaciji se gleda krsenje za G.P 1.7”: Rejected - Žalba na odluku administratora | Aldin Verstappen

Razlicite situacije za G.P 1.7 pretpostavljam da znace i razlicite banove.

ID 2150 kao i ID 31 kaznjen je u proslosti za jednu od ovih 6 situacija i za preostalih pet tek treba da snosi posljedice.

Vi kao admini znate za sta je kaznjen i za sta nije tako da ga kaznite za ono sto nije da bi pravda bila zadovoljena.

Sve imate u logovima pa detaljno provjerite krsenje navedenog pravila od mene ste dobili sve potrebne informacije za provjeru.

Lijepo pregledajte cijelu moju zalbu i za svaku posebnu situaciju kaznite ga za G.P 1.7 ma da mislim da ovdje ima preko godinu dana bana ako ne i vise kada se sve situacije sracunaju za koje se zna a koliko je onih za koje se ne zna.

Bitno je da nam date do znanja za koju situaciju/e ce biti kaznjeni tako da ne kacimo nove zalbe u buducnosti na forum za iste situacije iz ove zalbe.

Vasa Daniela Zampica.
 
Last edited:

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
ID 2150 i ID 31 su vec bili kaznjeni za G.P. 1.7 - situacija prebacivanja biznisa za drzavnu / ispod market cijene.
ID 2150 je dobio unban uz money wipe, dok je ID 31 odsluzio citavu kaznu od 60 dana.

Razlicite situacije za G.P 1.7 pretpostavljam da znace i razlicite banove.
Dobro pretpostavljas, ali G.P. 1.7 situacije su za biznis, odjecu, automobile itd itd.

U ovom slucaju, oba ID su dobila kaznu za G.P. 1.7 - prebacivanje biznisa. 😳

Prica ne drzi vodu, kako se ponovo moze banovati za prebacivanje biznisa ako su vec bili banovani u proslosti uz isti razlog?

Zalosno je kako se pokusavaju smjestiti banovi, drzao sam sharing 4 mjeseca nakon bana, nijedan report nije bio.
Cim sam uzeo auto radionicu na sebe, odmah se pokusavaju smjestiti banovi.
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,781
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 31 ce biti kaznjen za G.P. 1.7
ID - 2150 ce biti kaznjen za G.P. 1.7
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom