Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban Appeal G.P 1.8 I Aldin Verstappen

Status
Not open for further replies.
Your ID
24602
Players nickname
Mikii Delon
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Apr 2, 2024
Time
15:05
Proofs
https://imgur.com/a/SxIZGkY

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Postovani Mujo i Abraham kao prvo zelim vam se zahvaliti za sve ove protekle godine i mjesece koje sam proveo na ovom divnom projektu kao igrac i kao Administrator RS servera.Dakle prije 1 godinu i par mjeseci ne znam tocno kada sam sa svog twink accounta (ne znam tocan ID) prebacio neke novce na main account mozda sam jos nesto napravio a da ni ne znam, znam samo za ovu situaciju u tom periodu nisam znao da se to ne smije napraviti i da me to moze dovesti do trajne zabrane oba racuna. Znam da sam pogrijesio i znam da za to trebam snositi odredjene posljedice i u potpunosti prihvacam i shvacam svoju krivicu . Evo kako je doslo do mog bana, danas tokom mog igranja na serveru me jedan igrac pod ID-em 32354 prevario umjesto ponude za razmjenu on mi je ponudio da kupim od njega kripto valutu za 25mil. u tom trenutku kada mi je on trebao posalti razmjenu nisam gledao dali mi je posalo razmjenu ili nesto drugo nego sam samo prihvatio (znam moja je krivica ne nicija druga). Kada se to deslio bio sam jako ljut i tuzan taj igrac je u medjuvremenu dobio trajnu zabranu na RS serveru za G.P 1.3 jer ga je tokom dana drugi igrac okacio na forum za pokusaj prevare istom tom metodom kao sto je i mene uspio prevariti. Nakon sto se sve sto desilo odlucio pozvati administratora pod imenom Aldin Verstappen da dodje do mene i da mu kazem da sam prekrsio navedeno pravilo u naslovu i da tada nisam znao da se to ne smije i da nisam bio svjestan do cega me to moze dovesti. Razlog zasto sam se ja sam prijavio a ne zasto nisam cekao da vi to sve provjeravate u buducnosti i da me kaznite je taj da sam shvatio da su u lazi kratke noge i da me kazna za tu situaciju moze sustici kad tad pa cak i tada kad se budem najmanje nadao. Nadam se da cete mi pruziti jos jednu priliku da zaigram na ovom projektu sa svojim dragim prijateljima i da cu opet nesmetano uzivati u ovom divnom projektu. Da napomenem da ja nisam jedan od onih igraca koji je ikada bio kaznjen za ovako neko pravilo ili bilo koja veca pravila di se dobija trajna zabrana osim jednog bana od 60 dana koji sam ja sam zahtjevao.Ukoliko ne prihvatite ovaj Unban Appeal zelio bih se samo jos jednom zahvaliti svim moji prijateljima koji su tu uvjek bili uz mene od samog pocetka pa sve do samog kraja. Hvala na citanju i ugodan ostatak dana/veceri zeli vam vas Mikii Delon 24602
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom