Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Stefan Wyrzykowsky🔥

Nije važno ko glasa, važno je ko broji.
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
55
Informacije

1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 4-8h
5. Vaš Discord: s53f4n
6. Vaše ingame ime: Stefan Shayk
7. Vaš ID: 55473

Dodatne informacije

1. Lider za..... Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1) Zelio bih da se oprobam u vodjstvu neke organizacije. Smatram da sam spreman i
odgovoran za to i da dobro poznajem osnovna pravila kao i pravila lidera.

2) Zelio bih da poboljsam RP u ovoj organizaciji.

3) Imam spreman tim ljudi koji bi mi pomogao i organizacija bi odma bila spremna za rad.

4) Zelim da napravim organizaciju u kojoj ce ljudi moci da se opuste i sale u ordedjenoj mjeri i sve to uz pridrzavanje pravila servera.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Bio bi jako strog lider i imacu neke kriterijume i pravila koja moraju da se postuju da bi organizacija bila sto ozbiljnija i da nebi svako mogao da radi sta hoce. Takodje necu dozvoliti nikakvo vrijedjanje niti omalovazavanje u organizaciji, ko god bude krsio ta pravila ici ce na suspend ili ce dobiti kick.
Imao bih isti odnos prema svakom ranku nebitno da li je High Command ili najnizi cin jer sam primjetio da ostali lideri to ne rade tako i smatram da to dosta utice na organizaciju.
Naravno svako ko je u organizaciji trebace da poznaje osnovna pravila grada kao i pravila potrebna za Bandu.

RANKOVI:
1. Suspend
2. Newbie
3. Dealer
4. Ghetto Man
5. Killer
6. Devil
7. Grafit Team
8. Grafiti Team Leader
9. Nightcrawler
10. Turfer
11. O.G
12. Co Leader

13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom