Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50901
Players nickname
Dragan Subasic
Administrators nickname
Stefan Whitee
Date
Apr 3, 2024
Time
15:44
Proofs
https://youtu.be/tVxK_GsBwyw?si=_zwBBFj4xMLyjpzx

Gare Kurabasa

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
13
Poštovana administracijo pišem vam kako bi izrazio svoje nezadovoljstvo zbog nedavne situacije koja se dogodila kod moje fam. kuće.Događaj koji me je doveo do ove žalbe kada sam licu Baja Skof (36816) brojao 5 sekundi da napusti dvorište familije i on je bez obzira sto je mitraljez okrenut prema licu nije imao strah za svoj život nego je šetajuci pokusao izaći iz dvorišta. Lice nije izašlo iz dvorišta te sam ga ubio U DVORIŠTU. Na njegovom POV-u se vidi da je lice namjerno ušlo u dvorište i namjerno snimio da bi me okačio na forum. I zatim nakon toga primio sam upozorenje na 7 dana i demorgan od 180 min od strane administracije. Razlog na ovu kaznu je bio navodno kršenje pravila servera.

Razumijem važnost poštivanja pravila servera ali smatram da moje postupanje nije bilo u suprotnosti s bilo kojim pravilom. Brojanjom lica tokom igre nije nešto što bi se smatralo ozbiljnim. Želim naglasit da moje postupanje nije bilo namijenjeno ometanju drugih igrača niti narušavanju atmosfere igre. Zamolio bih vas da ponovno razmotrite svoju odluku o izricanju upozorenja i demorgana. Nadam se da možemo pronaći konstruktivno rješenje ove situacije možda putem upozorenja koja je proporcionalno prekršaju ili drugih adekvatnih sankcija i naravno pogledajte ponovno njegov POV. Smatram da je administrator Stefan Whitee ovdje napravio grešku. Ako smatrate da je administrator Stefan Whitee napravio grešku, nakon pregleda POV-a zamolio bi da mi uklonite upozorenje.

Hvala na razumijevanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom