Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kole>

Kole on top
Player
Joined
Sep 11, 2022
Messages
21
1. Vaše ime u RL: Kole
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Zavisi, vikendom sam akotivan vecinom dana od 14h-19h pa od 00h-01h
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 2h -5h
6. Vaš Diskord: kupiruke
7. Vaše Ingame ime: Kole Creed
8. Vaš ID: 8500
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Ne, prijavljujem se za asistenta.

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pre nego što sam krenuo igrati na Grand-u igrao sam na SAMP-u na Balkan School na kojem sam proveo nešto malo vremena. Još pre otvaranja RS server sam igrao na ENG serveru. Imam iskustva u RP-u iz razloga što sam bio u svim organizacijama osim u LSPD-u. Ovaj projekt je ostavio dobar trag u mojem sjećanju koji nikad neću zaboraviti. Hteo bih da umanjim posao administracije koja ima i vaznijih stvari nego da ogovara na tiketa. Volim da pomazem početnicima i da im sve lepo objasnim da budu znali u buduće. Ne želim postati Admin nego Admin Assistent jer mislim da ja nisam dovoljno dobar za običnog admina iz razloga sto se plasim da ne pobrkam dugmiće za teleport i za ivisible i fly mod, i zato zelim biti Admin Assisten da bih umanjivao posalo Admina oko tiketa.

2. Koje su vaše prednosti?
1. Imam strpljenja
2. Pažljivo poslušam oba dve strane priče te dam sve od sebe da donseme pravilnu odluku
3. Proveo sam skoro 5 godina igrajuči na grandu uključujući engleski server
4. Ljubazan sam prema drugim igračima
5. Smiren sam

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Slabosti bi se moglo i reći da nemam, osim te da ne mogu slusati nekog kako se dere i nabija mikrofon u usta ali to i ne smatram kao slabost.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hocu, najmanji problem.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Jesam naravno.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne, trenutno ga nema i nadam se da ga neće biti.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,361
Ne trazimo kandidate trenutno za poziciju asistenta administracije

Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom