Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19803
Players nickname
Mouhamed Aruhmadedov
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Sep 18, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/487069/

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
71
Postovanje, mislim da ste vec upuceni u celu moju situaciju i to kako sam dobio perma ban. Pokusao sam da vam objasnim da mi je ban bio namesten i u obliku osvete zbog mojega ponasanja koje sam imao u tom periodu. Danas cu da vam iznesem svaki dokaz da je moj ban bio namesten i da nisam nista krao.
Dokaz 1 : Kao sto znate na mojoj zadnjoj zalbi, tadasnji leader familije "Hytsu" vam je priznao da je sve bila namestaljka. POV: "Watch dokaz 1 | Streamable"
Dokaz 2 : Bivsi Leader familije "Hydra family" koja je kasnije preimenovana u "Hytsu" i promenila leadera nakon spajanje "Hydra family" i "Akatsuki" mi je i pre pretio da ce da me reporta za 6.22 kada sam ga vredjao, medjutim nije jer je leader bio promenjen nakon spajanja sa "Shuxnom". Screenshot : " ". Nazalost ne mogu vam dostaviti celu sliku jer mi je taj discord banovan " ". Properties slike cu poslati administratoru Abrahamu i Muji u dm zbog moje privatnosti.
Dokaz 3 : Pretnje na fam discordu... Lukas Youkai na fam discordu mi je pretio da ce da me "banuje" i "da cu da zavrsim ovde"... Vi cete ovo verovatno shvatiti kao ban sa discorda ali ja ovo shvacam kao ban za G.P 6.22 ig jer kazem vam nije prvi put da mi prete da ce da me reportaju za to. I da napomenem ova pretnja je bila samo 2 dana pre moga bana za G.P 6.22. POV : "Watch dokaz 3 | Streamable".
Dokaz 4 : Osoba koja me reportala "Miki Naudi" je isti dan kada me reportao na fam discord poslao sliku kako sam ga vredjao na discordu i napisao "tankz vise nece granda gledat" u prevedenom necu vise igrati na projektu jer ce me reportati za G.P 6.22 jer sam ga vredjao. Ne puno poruka ispod mozete videti kako je netko poslao sliku kada je administrator Tefo Koturic prihvatio zalbu na mene. POV: "Watch dokaz 4 | Streamable".
Nadam se da je ovo dovoljno dokaza da dokazem da je moj ban namestaljka.
Prihvatam money wipe ili bilo koji uvet da dobijem unban.

Hvala na odvojenom vremenu.
S postovanjem, Mouhamed Aruhmadedov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom