Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46317
Players nickname
Gazim Odiamo
Suspect ID
40198
Date of violation
Apr 5, 2024
Time of violation
20:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UFKaE89B0U8&t=1s

Gazim Odiamo

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
53
Ovako lice 40198 prvo me je odveo do magacina gdje je sef i kao rekao da je zaboravio vrata da zatvori.Na sta sam se ja vratio i bilo mi je odma sumnjivo da ce da pusti nekog.Znaci ovaj lik je pustio drugog da udje kroz kuhinju te time do teretane gdje se menja licni identitet u koliko plati.Bez ikakvog RP razloga pustio je lika da prodje iza i otvorio mu vrata kako bi imao pristup podacima da promjeni ime tje svoj identitet..Ja se molim prvo to da se kazni i drugo nije mi brojao 5 sekundi niti sam pucao njega vec drugo lice i pomogao je drugom liku da pobjegne.

video gdje je RP zapoceo gdje sam ih uhvatio kako rade korupciju nema pravila za to ali ima za G.P 6.15
 

JocaaBoss

Player
Player
Joined
Oct 25, 2023
Messages
54
Po pravilu 6.15 treba da imas razlog, da mu das zahtev i da mu brojis. Znaci ako nekome das zahtev a taj neko taj zahtev ispuni nemas pravo da ga pucas. Ovde si i ti i 40198 prekrsili 6.15
 

Perica Low

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
72
Ovako lice 40198 prvo me je odveo do magacina gdje je sef i kao rekao da je zaboravio vrata da zatvori.Na sta sam se ja vratio i bilo mi je odma sumnjivo da ce da pusti nekog.Znaci ovaj lik je pustio drugog da udje kroz kuhinju te time do teretane gdje se menja licni identitet u koliko plati.Bez ikakvog RP razloga pustio je lika da prodje iza i otvorio mu vrata kako bi imao pristup podacima da promjeni ime tje svoj identitet..Ja se molim prvo to da se kazni i drugo nije mi brojao 5 sekundi niti sam pucao njega vec drugo lice i pomogao je drugom liku da pobjegne.

video gdje je RP zapoceo gdje sam ih uhvatio kako rade korupciju nema pravila za to ali ima za G.P 6.15
Da naucim GOV kako FIB radi.
Aham ovako.
Biografija znam da nikad nisi cuo za to ali eto imam i to.
Imam perk- Simona moze pustit osumnjicena lica na slobodu, uklonit ih sa poternice i ocistit im dosije.
Cak sam ti boldao da mozes da vidis posto si ljepac.
Oko G.P 6.15 posto vidim da u GOV niste navikli na pucanje. Pravilo 6.15 za state ti je kad netko opuca ja smijem da vracam paljbu bez da brojim. Posto si ti pucao na meni vaznu osobu ja imam svako pravo da tebe okacim za 6.15 ali isk mi trne jaje.
Neces vjrovati ali imam jos jedan perk-Simona moze onesvestit kolegu i unistit mu kamericu ako je uhvacena u korupciji.(obavezno /me /do /try komande)
 

Perica Low

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
72
povlacim neka crknu dusmani .
Hvala Bogu dragome opet mi se smilivao da me GOV okaci steta bas sto moras povuci jer ne znas sta je biografija RP nauci brt. I nemos ti njemu reci da izade iz zatvora kreniti brojati lik izlazi iz zatvora i krenes na njega pucati. Gledaj sta si napravio. Npc DOC agent.
 

Perica Low

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
72
Sam kazes da bi napravio to za neke "pare" i onda kazes bez rp razloga sta su pare onda?
 

Perica Low

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
72
Ovako lice 40198 prvo me je odveo do magacina gdje je sef i kao rekao da je zaboravio vrata da zatvori.Na sta sam se ja vratio i bilo mi je odma sumnjivo da ce da pusti nekog.Znaci ovaj lik je pustio drugog da udje kroz kuhinju te time do teretane gdje se menja licni identitet u koliko plati.Bez ikakvog RP razloga pustio je lika da prodje iza i otvorio mu vrata kako bi imao pristup podacima da promjeni ime tje svoj identitet..Ja se molim prvo to da se kazni i drugo nije mi brojao 5 sekundi niti sam pucao njega vec drugo lice i pomogao je drugom liku da pobjegne.

video gdje je RP zapoceo gdje sam ih uhvatio kako rade korupciju nema pravila za to ali ima za G.P 6.15
btw G.P 6.4 je OC pravilo za korupciju IC nemas nista jer nemas kamericu jer je po IC unistena od mene
 

Gazim Odiamo

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
53
Sta imas pustat druze svoga prijatelja da promjeni licni opis krsis svoja pravila servera i pucanje bez brojanja.Da hocu ode tii korumpirana ali rjesit ce se kad tad.Sad posto si ispao mangup evo video na kome se vidi sve.I neka admin odluci o tome prihavatam sad i mene da kaazne a vjeruj mi i ti ces biti !
 

Perica Low

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
72
Sta imas pustat druze svoga prijatelja da promjeni licni opis krsis svoja pravila servera i pucanje bez brojanja.Da hocu ode tii korumpirana ali rjesit ce se kad tad.Sad posto si ispao mangup evo video na kome se vidi sve.I neka admin odluci o tome prihavatam sad i mene da kaazne a vjeruj mi i ti ces biti !
Ovako da ti objasnim 6.15 nije prekrsen jer si prvi opucao na meni vaznu osobu.
Pravilo "Korupcija" ne postoji. Sto si ti stavio u naslov zalbe nista nije prekseno.
Pusa
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom