Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pogresno donesena odluka I Denza Washingtonn

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48940
Players nickname
Don Patron
Administrators nickname
Denza Washingtonn
Date
Apr 5, 2024
Time
16:00
Proofs
https://imgur.com/a/y0dVvss

Don Patron

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
14
Postovana administracijo.. Prije par minuta dobio sam ban za G.P 4.1 i sam ne znam zasto Bio sam na spravama i radio vjezbe kada je admin dosao do mene, rekao sam mu da ga ne cujem zbog ljudi na discordu koji se konstantno deru i vriste i skinuo sam se sa sprave i mutao se na discordu da ga pitam sta mu treba, gdje je on mene utisao i lupio mi ban za G.P 4.1 bez ikakvoga razloga i provjere, imam malu djecu igrao sam se sa njima i rijesavao tu teretanu, i pritiscem E na spravi i drzim dijete u krilu igram se sa njime ovaj mene bana bezveze... Budimo iskreni ja ni ne znam sta je to pravilo niti sam ikada bio kaznjivan za slicno, prvi warn sam dobio neki dan za G.P 6.15 i to je to u malo manje od godinu dana... Kasnije su mi moji ljudi rekli i objasnili za to pravilo tako da ja hladne glave mogu reci da nemam nikakav softwer ili bilo kakav program koji bi se kosio s tim pravilom i pristajem na PC check ako je potrebno... Dugo sam vec u gradu i imam biznise oko kojih sam se dosta mucio i nije mi jasna odluka ovog admina... Nadam se da cete pregledati moju zalbu u sto kracem roku i da ce se ova situacija rijesiti... Hvala unaprijed... Don Patron...
 

Lucifer Berlusconi

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
43
Jel moguce da zbog neke dece ovakvi ljudi kao sto si ti koji ostavis svaki mesec ovom GRANDU 200-300Eura da zbog kidara i korumpiranih Administratora dobije ban Mujo Abraham jel znate sta vam se desava po serveru kidare balave od 7 godina teraju ljude koji imaju po 30 godina IRL i koji su ulozili godine truda i novca u ovaj GRAND dokle ce vise ovi korumpirani admini biti tu kada ce se to resiti jel vam ide u koristi da kidare balave od kojih nemate 1 EURO izbacuju ljude koji uplacuju mesecno pare u ovaj grand, a nas je dosta bas dosta zbog cega ta deca kvare RP unistavaju druge ljude zelju za igrom Mujo Simba
 

Don Patron

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
14
Da ali kad mi propadnu biznis i kuce, moj ulozen trud i novac, tad mi ne treba unban, nego povrat moga novca koji sam ulozio u grand, da bi me neko banao. Dosta servera ima koji bi za novac koji ulazem na grand me drzali ko kap vode na dlanu. Ali vas server vasa pravila, samo bi volio viditi njegov pov kad me bano, jer sam mu ja odgovarao, a on me gospodin utisao i ban. Hvala vam na ne utrosenom vremenu, jer isti taj malo prije bana nije odgovorio na moj poziv zvanja vise sile, kao zvao me zovem i ja vas nekada po cijeli dan pa mi niko ne odg moze te i tu logove pogledati, pogledaj te i logove mijenjanja zadataka na BP, da ne pisem dalje sta sve.
 

MijomirPrastalo

Player
Player
Joined
Feb 27, 2024
Messages
48
Da ali kad mi propadnu biznis i kuce, moj ulozen trud i novac, tad mi ne treba unban, nego povrat moga novca koji sam ulozio u grand, da bi me neko banao. Dosta servera ima koji bi za novac koji ulazem na grand me drzali ko kap vode na dlanu. Ali vas server vasa pravila, samo bi volio viditi njegov pov kad me bano, jer sam mu ja odgovarao, a on me gospodin utisao i ban. Hvala vam na ne utrosenom vremenu, jer isti taj malo prije bana nije odgovorio na moj poziv zvanja vise sile, kao zvao me zovem i ja vas nekada po cijeli dan pa mi niko ne odg moze te i tu logove pogledati, pogledaj te i logove mijenjanja zadataka na BP, da ne pisem dalje sta sve.
Nadam se da ces biti unbovan a admin iskljucen iz administracije. Sramota stvarno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom