Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader za Los Santos Vagos | Nikolaa Zidar

Status
Not open for further replies.

Nikolaa Zidar

🚬
Leader
Joined
May 6, 2022
Messages
356
Vaše ime RL: Milos

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 6-8 sati

5. Vaš discord: reedjii

6. Vaše ime in game: Nikolaa Zidar

7. Vaš ID: 6289

----------------------------------------------

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

• Vec sam 2 godine u Crime Fraction-u na Grandu, bio sam, i trenutno sam High Command velikog broja bandi na RS kao i na druge Grand RP projekte, ali nikada nisam bio Crime Leader , te bi iz tog razloga zelio da postanem jedan

• Zbog svog iskustva, mislim da znam da vodim ljude i da bi mogao napraviti kvalitetan RP

• Video sam da je RP u zadnje vreme postao repetitive a samim tim i malo dosadan, jer organizacije rade samo roleplay potreban za nedeljnu aktivnost i zelio bih da to promenim

• Imam vec iskusnu ekipu koja je spremna da mi vodi sve RP situacije dok ja nisam tu, a sastoji se od bivsih leadera/deputy leadera svake bande u kojoj su bili, koji su takodje iskusni Roleplay igraci

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

• Dosta organizacija zapravo ne brine o clanovima svoje bande, i o tome koliko krse pravila, sve dok sama organizacija ne bude kaznjena. Ljudi koji krse pravila bi kod mene bili odmah kickani iz organizacije, jer takvi ljudi ne zasluzuju da budu u bandi

• Toksicnost unutar organizacije, bila ona IC ili OOC, biti ce maksimalno kaznjivana, mislim da bi to poboljsalo odnose izmedju clanova organizacije, samim tim bi poboljsalo i RP

• Aktivnost ce biti nagradjena bonusima ili rank up-om, a neaktivni ljudi, i oni koji su tu samo zbog svojih interesa biti ce kickovani, time bih motivisao ljude da budu aktivni u organizaciji i da se trude

• OOC godine ljudi me nece interesovati, ukoliko znaju pravila, ne krse ih i postuju Roleplay takvi ce uvek biti dobrodosli kod mene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom