Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laganje administracije | 41055 (For Mujo)

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40514
Players nickname
Trle Limeni
Suspect ID
41055
Date of violation
Apr 7, 2024
Time of violation
00:24
Proofs
https://youtu.be/wu1ZOej8OXk

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
187
Dobar dan zeleo bih da vas obavestim da vas igrac pod ID:41055 pokusao slagati tako sto je okacio ovu zalbu sa main naloga : Rejected - IRL Pretnja ID:40514 pa je povukao zalbu i okacio je opet istu sa twink naloga i na slici isekao id da se ne vidi samo kako bi ja dobio kaznu Rejected - IRL threatening I 40514 .E sada po meni ovo je laganje administracije jer vas je pokusao zeznuti i slagati kako bi ja dobio kaznu a na prvoj je povukao .U slucaju da igrac obrise sliku ja sam ih vec sacuvao tako da mozete da vidite u dokazima .Takodje da napomenem da pogledate dal su istom famu jer ga je 100 posto pokusao da nekome da da to uradi
 
Last edited:

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
269
Dobar dan zeleo bih da vas obavestim da vas igrac pod ID:41055 pokusao slagati tako sto je okacio ovu zalbu sa main naloga : Rejected - IRL Pretnja ID:40514 pa je povukao zalbu i okacio je opet istu sa twink naloga i na slici isekao id da se ne vidi samo kako bi ja dobio kaznu Rejected - IRL threatening I 40514 .E sada po meni ovo je laganje administracije jer vas je pokusao zeznuti i slagati kako bi ja dobio kaznu a na prvoj je povukao .U slucaju da igrac obrise sliku ja sam ih vec sacuvao tako da mozete da vidite u dokazima
nije twink nalog + nisam ja kacio + nisam rekao nikome da kaci + nedovoljno dokaza
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
269
MOLIM VAS DA PROVERITE DAL JE OVO NJEGOVA OBA NALOGA JER KAZE DA NIJE A POSTAVIO JE OBE SLIKE ISTE SAMO TO PROVERITE PA MI JAVITE
odmah da ti napomenem slika je stavljena na imgur bilo ko moze da kopira taj link i da postavi na forum hvala
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Joe ima jedan jedini forum acc Joe Undefeated.
Dalje bilo ko moze doci do te slike javno je postavljena.
Trece on je to shvatio da mu prijetis sto takodjer vjerujem da nije jedini koji bi to tako shvatio.

Kraj price.
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
269
Dokazi

Link zalbe koju sam povukao:
Rejected - IRL threatening I 40514 (jasno se vidi da slika s imgura nema id prema tome svako moze uzeti to i praviti se da sam ja)
Link zalbe koja je ponovo okacena: Ako se pogledaju prijave za lidera itd oba forum naloga koja su kacili lagano se moze zakljuciti da to nisam ja i ako treba mogu dostaviti dokaze Muji.
-Joe
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
269
Da napomenem twink nalog mi je banovan zbog pravila G.P.6.22 ( uzimao sam stvari iz familije bez dopustenja lidera familije Crisps ( Bogdan Armani 32300)
Dokazi

Link zalbe koju sam povukao:
Rejected - IRL threatening I 40514 (jasno se vidi da slika s imgura nema id prema tome svako moze uzeti to i praviti se da sam ja)
Link zalbe koja je ponovo okacena: Ako se pogledaju prijave za lidera itd oba forum naloga koja su kacili lagano se moze zakljuciti da to nisam ja i ako treba mogu dostaviti dokaze Muji.
-Joe
 

Vasа Simic

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
119
Dobar dan zeleo bih da vas obavestim da vas igrac pod ID:41055 pokusao slagati tako sto je okacio ovu zalbu sa main naloga : Rejected - IRL Pretnja ID:40514 pa je povukao zalbu i okacio je opet istu sa twink naloga i na slici isekao id da se ne vidi samo kako bi ja dobio kaznu Rejected - IRL threatening I 40514 .E sada po meni ovo je laganje administracije jer vas je pokusao zeznuti i slagati kako bi ja dobio kaznu a na prvoj je povukao .U slucaju da igrac obrise sliku ja sam ih vec sacuvao tako da mozete da vidite u dokazima
A ti si bese bio admin, a sada pretis pa onda se zalis sto su povukli zalbu da ne dobijes ban. Ti izgleda hoces ban pa ti krivo sto povuko?
 

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
187
Dosta mi je sto sam psihicki nestabilan nas koliko me ne zanimate nek muja donese odluku i ja se necu ljutiti
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,458
Odbijeno

Slika je dostupna svim igracima na forumu kao i link slike bilo ko mogao je da okaci to ponovo , al zato smo mi tu da odbijemo jer se na slici ne vidi kome slika pripada i to je to takav dokaz necemo prihvatit

Takodje svaki komentar koji sadrzi uvredu na ovoj zalbi dobit ce kaznu na forumu

Takodje ne mozete zahtjevati ko da Vam gleda zalbu vec dosta puta smo to objasnili
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom