Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Dzoni Vihor

Rejected
Status
Not open for further replies.

dz0n1

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
10
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 5-10h
5. Vaš Discord: dzoni4055
6. Vaše ingame ime: Dzoni Vihor
7. Vaš ID: 54246

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?


-Od kako sam na projektu proveo sam svoje kriminalne radnje u svakoj crime organizaciji pa sam od prilike imao uvid u to kako se upravlja organizacijom na osnovu razlicitih lidera i mandata. Takodje sam shvatio i naucio kako treba da se ponasam kao clan i kako bi trebao da se ponasam kao lider. Kada sam prvi put bio u organizaciji nisam znao skoro nista o stvarima kojim se bave kriminalne organizacije, medjutim, sada znam skoro sve sto mi je potrebno kako bi bio lider.

-Nisam toksican, bezobrazan prema drugim igracima, svi koji me znaju na serveru me znaju kao normalnog i opustenog lika. Kao lider forsirao bih normalne i stabilne odnose prema svim clanovima kao i redovnu komunikaciju. Neki od mojih prijatelja su mi rekli da umem da budem dobar lider na osnovu mojih odluka, reakcija, ird.... Imam prijatelje koje bi postavio na mesto HC za koje sigurno znam da bi znali sta rade i koji bi mi pomogli, takodje imam prijatelje koje bi rado prihvatio u organizaciju i samim tim bi napravili ozbiljan i zanimljiv RP.

-Sto se tice testiranja i ubacivanja u organizaciju tu bih bio malo stroziji jer sam primetio da se dosta ljudi ubacuje bez testiranja i nakon toga nabijaju warn pa se ugasi organizacija. Kod mene je potrebno da prodju test ( 6 do 10 pitanja ) sa sto manje gresaka, svako krsenje pravila bih na neki nacion sankcionisao i kaznjavao. Svako nepostovanje i svadju medju clanovima necu da dopustim te bih davao rankdown kao kaznu ili bih izbaciovao iz organizacije. Nikad do sad nisam bio lider ni jedne organizacije tako da mislim da je pravo vreme da se orpobam u tome.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


-Odrzavao bih dobru reputaciju Los Santos Vagosa, pod time smatram dobro ponasanje clanova, osvajanje teritorija i uspesno obavljanje eventa
-Napravio bih saradnju sa ostalim crime organizacijama u vidu zajednickih talackih
-Postavio bih limit OOC godina ( 14 ) zbog neozbiljnosti i konstantnog krsenja pravila
-Ponekad bi imali okupljanje ( sastanak ) na discordu kako bi razgovarali o desavanjima u organizaciji i kako bi neko predlozio nesto za poboljsanje RP
-Aktivnost kao i uspesno odradjene evente ( pomdornica, tajna, dousnik itd... ) bih nagradjivao bonusima i povecanjem ranka
-Aktivirao bih Grafitti team jer sam primetio da se u dosta organizacija grafiti ne rade a to je jedan od izvora profita organizacije

-Aktivirao bih i doveo bih dobre pucace za turfer team kako bi osvajali teritorije

SRECNO SVIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom