Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48506
Players nickname
Zoki Roki
Suspect ID
50625 28527
Date of violation
Apr 7, 2024
Time of violation
15:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=e1fxGsKQiOs

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
223
Kao što možete vidjeti u priloženom snimku ni jedan momak mi nije dao uslove nego su samo krenuli brojati ako mislite da sam u krivu isto imate dio videa gdje momak radi PG tako sto skuplja pusku sa puskom u ruci.Ako mislite da radim FearRP sto idem sam na dvojicu imam licnu biografiju
 

Kimi Rubirozaa

Player
Player
Joined
Nov 15, 2023
Messages
23
Kao što možete vidjeti u priloženom snimku ni jedan momak mi nije dao uslove nego su samo krenuli brojati ako mislite da sam u krivu isto imate dio videa gdje momak radi PG tako sto skuplja pusku sa puskom u ruci.Ako mislite da radim FearRP sto idem sam na dvojicu imam licnu biografiju
prijatelju pat stvari, prvo sto si se dva put mutao u toku svog brojanja, drugo sto kreces da pricas pre nego sto si se nama priblizio, trece sto si rekao au dok si bio mrtav, znaci povuci zalbu zasto se cimas toliko da druge osakatis a znas i sam da neces uzeti parashut pored dva lika sa pancirima. Poz
 

Kimi Rubirozaa

Player
Player
Joined
Nov 15, 2023
Messages
23
Kao što možete vidjeti u priloženom snimku ni jedan momak mi nije dao uslove nego su samo krenuli brojati ako mislite da sam u krivu isto imate dio videa gdje momak radi PG tako sto skuplja pusku sa puskom u ruci.Ako mislite da radim FearRP sto idem sam na dvojicu imam licnu biografiju
znaci nisi rekao 1, vec si krenuo da pucas pre vremena, nakon sto si umro si se mutao pa onda opet upalio mic da kazes "au"
 

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
223
Reko sam 1 bato samo sto ti moras da operes usi admin koji bude pregledavao ce vidjeti
 

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
223
prijatelju pat stvari, prvo sto si se dva put mutao u toku svog brojanja, drugo sto kreces da pricas pre nego sto si se nama priblizio, trece sto si rekao au dok si bio mrtav, znaci povuci zalbu zasto se cimas toliko da druge osakatis a znas i sam da neces uzeti parashut pored dva lika sa pancirima. Poz
Dva puta se mutao na pocetku videa se mutam na kraju se odmutam???
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom