Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Los Santos Vagos I Filip Odzacar

Rejected
Status
Not open for further replies.

Cofi Obama

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
39
Vaše ime IRL: Filip
Vaše godine :18
Vremenska zona: GTM + 1
Prosjek online po danu: oko 5h
Vaš Discord: sefmarkovic
Vaše ingame ime: Filip Odzacar
Vaš ID: 14017

Dodatne informacije

Lider za Los Santos vagos

Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Zelim biti lider ove specificne organizacije zato sto imam iskutvo u vodjenju bandi, te mislim da mogu da se snadjem u nekim situacijama zbog mog prethodnog iskustva. Vec duze vreme sam u bandama i video sam dosta gresaka koje ljudi ( lideri ) prave, koje ja kao lider moje organizacije ne bih nikako dozovolio. Fokusirao bih se da napravim neku kvalitetnu pricu u samoj organizaciji, i da se vise ide na evente. Kao sto sam prethodno spomenuo ciljao bih da moja organizacija isprazni drzavni budzet i proglasi se za drzavnog neprijatelja. Planiram da ne samo gradom vec i getom sirim svoja poznanstva i da ubrzo moja banda zavlada tim oblastima grada. Takodje da ne zaboravim turfove, ne bih naveo u prijavi da se necu fokusirati na njih kao sto drugi, vec planiram da turfovi imaju jednaku ulogu u samoj organizaciji kao sto imaju i ostali rp eventi. Za sada je to to...

Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Vec imam spremna neka nova nevidjena mesta za talacke situacije koje do sada nisu bila aktivna
Posto ljudi dosta slabo rade grafite ( Uglavnom ih mrzi ), uveo bih bonuse za najativnije clanove, i ljudi se dosta zale da nemoju novca za grafite, tako da bih ja obezbedio veci broj sprejeva da se nadje.
Primao bih u organizaciju i ljude sa manje iskustva, zato sto i oni negde moraju da steknu isto. Uz detaljno ispitivanje pravila.
Kao sto vec postoji to da se neki clan bande stavi na crnu listu, uveo bih to samo jos stroze. Npr. Kada neki nas clan bande ode da radi ili druka u policiju, nasli bismo mu kucu opljackali ( demolirali) i naneli bismo mu neku stetu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom