Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Žalba na odluku administratora I Simon Corey

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19980
Players nickname
Cole Madrazo
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 9, 2024
Time
23:00
Proofs
www.youtube.com/watch?v=fUE7B5ZkzuQ

Cole052

Player
Player
Joined
Apr 6, 2022
Messages
86
Poštovani,

Žalim se na odluku prilikom PC checka. Na mom pc sve je detaljno provjereno i dobio sam obavijest da je moj Redux mod bio nedozvoljen zbog promjene imena na folderu gdje je smješten. Međutim, želim naglasiti da promjena imena na "Cole Redux" ne znači nužno da je mod nedozvoljen. Kada sam predložio da provjerimo mod direktno u igri kako bismo vidjeli je li dozvoljen ili ne, moj zahtjev je odbijen. Folder nije sakrivan niti bilo sta odma sam mu pokazao i nije zelio da pogleda u igrici da li je dozvoljen vec je odmah donjeta odluka na osnovu imena.

Smatram da sam ban dobio nepravedno. Molim vas da provjerite detalje mog slučaja i razmotrite moju žalbu. Redux mod sam koristio isključivo kako bih unaprijedio svoje iskustvo igranja kao i svaki igrac servera, nisam kršio pravila igre na bilo koji način.Takodje bih htio navesti da tokom pc checka administrator mi nije uopste pitao za dozvolu otvaranje privatnih foldera.

Unaprijed zahvaljujem na vašem razumijevanju i nadam se pozitivnom ishodu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom