Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal P.D 1.7 (FamWar) | Michael Goat

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19767
Players nickname
Johnny Youngstar
Administrators nickname
Michael Goat
Date
Apr 3, 2024
Time
23:15
Proofs
https://imgur.com/a/ub26tYu

Youngstar

Player
Player
Joined
Sep 1, 2023
Messages
9
Postovana administracijo, dobio sam ban 03.04.2024 za P.D 1.7(FamWar) jer nisam poslao POV sa familijarnog rata. Tog dana 03.04 se odrzao Familijarni rat protiv familije Armone, svestan sam da treba da se snima i nije mi prvi put da ucestvujem na ovom dogadjaju sto samim tim znaci da znam pravila i sta treba da se radi. Pre pocetka dogadjaja usao sam u AMD Softer pomocu kojeg snimam i startovao snimanje, sacekao da FamWar pocne i usao u dogadjaj medjutim brzo se zavrsio jer clanovi druge familije nisu usli a mi smo prosli dalje, FamWar se zavrsio i ja sam ugasio snimanje, znaci sve regularno medjutim posle kad sam trebao da postavim POV na Youtube i prosledim to coveku koji je odgovoran da posalje snimak vama, snimka nije bilo iz ne znam kog razloga nije se sacuvao . Zamolio bih vas za unban jer stvarno nije bilo do mene, nisam ni imao razlog da ne posaljem snimak jer druga familija cak nije ni usla u rat pa u fazonu da ja nesto skrivam ili bilo sta. Snimak pre familijarnog rata (Bizzwar u 19:05)
, snimak odma posle famwara (Vinarija u 20:19)
i fabrika tiketa u 22:35
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom