Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37369
Players nickname
Limrex Sanchez
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 7, 2024
Time
17:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=WSv8gDPpZkA

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Postovana Administracijo! (BLUROVALI SMO PODATKE OD TEFE NA SNIMKU!)

Pre svega da naglasim, da pisem ovu zalbu u ime svog druga, Limrexa Sancheza (ID: 37369), koji je dobijo blacklistu na projektu zbog sumnje na djelenje sifre, i E-Mail Adrese Administratora Tefe Koturica. On ne moze napisati tu zalbu, jer je sa banom na Projektu, dobio i ban na Forumu.

Izvinjavam se ovom Porukom celoj Administraciji, i pre svega Tefi Koturicu. Ja nisam nikakve sifre djelio, niti sam bio u interesu to da uradim. Tefo mi nikad nista nije zgresio, i nebi imao razloga, to da uradim.
S druge strane, moj polubrat, Mateo (ID: 44629), je imao dosta razloga to da ucini. Takodje na snimku priznaje, da je to uradio iz osvete. Njega je Tefo banovao vise puta, kako na Mainu, tako i na Twinku. Na kraju je dobio Perma-ban za Scam, zbog cega je on odlucio, da se osveti Tefi Koturicu. On to sve priznaje u snimku, i cak se vidi poruka, koju je doticni Mateo poslao (BLUROVANO!).
Zamolio bih da jos jednom razmislite o odluci, koju je Mujo Simba donjeo, jer ja mislim da sam pogresno, i neduzno osudjen. Ja nemam nista sa tim, sto se dogadjalo Tefi Koturicu. Jedino sto je bilo je ista IP-Adresa, izmedju mene i mog polubrata Matea. To je zato sto je on bio tog dana kod mene, i bio spojen na moj Internet, koji ima svoju IP-Adresu.

BLUROVAN DOKAZ
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
U okolini Sandy Shores (odakle sam ja rodom) ima stara izreka koja kaže "Pitaj mog brata la...a".
Kakav Vic!
Molim da administracija zatraži izvode iz matične knjige rođenih za obojicu da se utvrdi krvno srodstvo, pošalju obojicu na poligraf i da se utvrdi razlog posete tog dana u to vreme izjavom roditelja (možete ih blur-ovati takođe).

Sam je znao da je to Težak prekršaj, ali je svakako pustio svima na izvolte.

Izvinjavam se za offtopic i spreman sam na bilokakvu forum sankciju (ali bilo je jače od mene).
Deda fino se vidi na snimku, da nije Limrex nista leakovao vec mu je polubrat... Ne razumijem zbog cega sva sumnja ide na Limrexa...
Ako bi to bilo tako, ja bi mogao da udjem na neki tvoj DC-Server, poslati necije podatke i samo sacekati da ti dobijes BL. Nema logike...
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Postovana Administracijo! (BLUROVALI SMO PODATKE OD TEFE NA SNIMKU!)

Pre svega da naglasim, da pisem ovu zalbu u ime svog druga, Limrexa Sancheza (ID: 37369), koji je dobijo blacklistu na projektu zbog sumnje na djelenje sifre, i E-Mail Adrese Administratora Tefe Koturica. On ne moze napisati tu zalbu, jer je sa banom na Projektu, dobio i ban na Forumu.

Izvinjavam se ovom Porukom celoj Administraciji, i pre svega Tefi Koturicu. Ja nisam nikakve sifre djelio, niti sam bio u interesu to da uradim. Tefo mi nikad nista nije zgresio, i nebi imao razloga, to da uradim.
S druge strane, moj polubrat, Mateo (ID: 44629), je imao dosta razloga to da ucini. Takodje na snimku priznaje, da je to uradio iz osvete. Njega je Tefo banovao vise puta, kako na Mainu, tako i na Twinku. Na kraju je dobio Perma-ban za Scam, zbog cega je on odlucio, da se osveti Tefi Koturicu. On to sve priznaje u snimku, i cak se vidi poruka, koju je doticni Mateo poslao (BLUROVANO!).
Zamolio bih da jos jednom razmislite o odluci, koju je Mujo Simba donjeo, jer ja mislim da sam pogresno, i neduzno osudjen. Ja nemam nista sa tim, sto se dogadjalo Tefi Koturicu. Jedino sto je bilo je ista IP-Adresa, izmedju mene i mog polubrata Matea. To je zato sto je on bio tog dana kod mene, i bio spojen na moj Internet, koji ima svoju IP-Adresu.

BLUROVAN DOKAZ

OVO JE VIDEO
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Stara narodna poslovica kaže: "Ko se na mleko opeče i u jogurt duva", ili još bolja "Kako seješ, tako i žanješ"...

Kod Limrexa svaka sumnja je na mestu obzirom da pričamo liku kakav je... Tako potpuno razuman, bezazlen i oličenje kulture...
U Vujakliji pored termina "Limrex" stoji upravo gore navedeno :D

A ti bani slobodno kod mene na server pa šalji šta god hoćeš... Ah da... treba neko da te inv-ajta :D
Zamolio bih te da prestanes da pises Off-Topic komentare.
Takodje ceo projekat zna, da Limrex sve radi iz razloga. Zbog cega bi on leakovao podatke od Admina, koji mu nikad nista zgresio nije? Na snimku se cuje da je njegov polubrat to sve svesno uradio, i priznaje, da je to uradio iz osvete zbog perma bana.
Nebi bio na tvom Serveru ne brini... Ja samo budem na ozbiljnim serverima... Uglavnom ne na tvom
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Sa sve slikama direktorijumima iza na kojima piše : "Dokazi protiv Muje" i "Dokazi protiv Muje Simbe". Hahahahahah... Vrh :D

Imam ss ako bude nekad trebalo ;)
HAHAHAH da da... A u folderima obicni videi iz GRP. Svi objavljeni na Youtube. Limrex valda smije nazvati Folder na svom desktopu kako god on pozelio. Ljudsko pravo...;)
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Sme i da bude banovan za narušavanje integriteta projekta, naročito kada skuplja dokaze protiv Chief admina ;)
Kakvo nadrusavanje integriteta projekta? Svi ti dokazi su dostavljeni mazhoru u DM, i zalbu smo slali, koja nam je svaki put izbrisana. Taj Folder tu stoji samo za nasu sigurnost. Tu je vec od Vitaly-evog SAHP-a.
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Ae leci se imas 40 godina svadjas se sa decom
Dobro ti je rekao deda... Svadjas se sa djecom, koja provode svoje slobodno vreme na ovom Projektu, i koji uzivaju da igraju GRP.
Bukvalno ime ti bas stoji... deda. Mogu misliti da si ti onaj deda u kraju, koji ne dopustava djeci da se igraju na ulici ispred tvoje kuce... Niti da budu glasni.
Uzivaj malo u zivotu. Savet ovaj put od mladjeg dobijas.
Samo zato sto te Limrex jednom uhapsio ne moras se odma ovako izrazivati nad nama svima.
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Kakvo nadrusavanje integriteta projekta? Svi ti dokazi su dostavljeni mazhoru u DM, i zalbu smo slali, koja nam je svaki put izbrisana. Taj Folder tu stoji samo za nasu sigurnost. Tu je vec od Vitaly-evog SAHP-a.
Evo ti dokaz za to da je dostavljeno. Sve u Arhivi...

 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Ne dopuštam bahatoj deci da se istresaju nad drugima, to si u pravu... a ja ne vidim igde ovde da sam se "istresao" već samo govorim činjenično stanje, a to je da ti je drugar jedan jako loš rp igrač koji ne poštuje domaćina kada mu u kuću dođe i svađa se sa svim ostalim gostima kako bi sebi napravio neki užitak.
Promenite ponašanje pa ni Deda neće reagovati ;)
Toliko od mene.
Mi uzivamo u ovom RP-u, sto MI pravimo na Projektu. Bez nas bi iskreno bilo dosadno..
Sta je vama vilj na GRP? Da skupite pare na obican put i tjt? Bas ste dosadni. Zbog tog ja i Limrex pokusavamo da napravimo RP na Projektu, koji je namjenjem za to. Kad vec niko drugi nece da pokusa, moramo mi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom