Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
58433
Players nickname
Melo Desire
Suspect ID
8979 53721
Date of violation
Apr 10, 2024
Time of violation
20:33
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UqOxRl3B3JA

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
56
8979 pg
53721 vdm
Lice koje je fib sluzbenik zaustavio ili su prijatelji (caskali) ide po trotoaru i bas mene udara kolima, slucajnost? (vezuje me ne prica nista)
 
Last edited:

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
56
Kaci sta god zelis majstore, ali to tako ne ide, da tvoj lik mene udara kolima i sad kao ti si obavio svoj posao, daj ne zezajte. Znam ja da ce sad standardica da se odbranis, ali samo onaj ko ima razumevanja znace da ovo nije ispravno sto ste vas dvojica odradili. Odlezacu ja svoje nije meni problem, ali vi da naucite rp necete nikad. Aj da sam se opirao majstore, nego sam stojao u mestu svadjao se sa ovim, mogao si lepo da me tejzujes da mi ispadne pistolj i da vezes.
 
Last edited:

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,564
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBITI ovu žalbu

IG je najavljeno da server laguje, ima poteškoca i slicno, svakako na ovom povu nema nepravilnosti

Da ste nosili pušku u ruci igrac bi dobio kaznu za PG, medjutim ukoliko u jednoj ruci drzite revolver sasvim je normalno da vas policajac veže, ne smatra se pod PG, druga ruka Vam je slobodna i može da vas veže i veže vaše zglobove ruke.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom