Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nemanja Fjurii

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 3, 2024
Messages
33
1. Vaše ime IRL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-7h
5. Vaš Discord: dramqq
6. Vaše ingame ime: Nemanja Fjuri
7. Vaš ID: 54794


Dodatne informacije

1. Lider za SAHP(San Andreas Highway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


SAHP je jedna od organizacija u koju sam poceo svoju RolePlay igru u State-u , ukupno sam bio 2 mandata i sve sam proucio o SAHP-u toliko sam se trudio i ucio da sam od kadeta dosao do Assisstenta, tako da jedan razlog zasto zelim biti lider ove organizacije je da probam da napravim organizaciju kao nikad do sad sto je bila uz pomoc ljudi koji su takodje bili u SAHP-u sve vreme samnom i uzivali u roleplay zajedno. Nikad gresku nisam napravio dok sam bio u bilo kojoj organizaciji uvek sam resavo probleme sam i ucio na greske i mislim da bi se kao nikad do sad potrudio da ova organizacija bude jedna od najboljih!

Nikada do sada nisam bio lider ali sa ovim iskustvom trenutno sto imam zeleo bih da postanem jedan jer sam vec probao biti za LSPD i mnogo mi je malo falilo, potrudio bih se da organizacija ne pravi greske i da imam najbolje odnose izmedju mojih zaposlenika jer toksicnost je kod mene strogo zazbranjena.Zato sto sa moje strane nikad nisam uvredio nekoga ovo vreme dok sam igrao na serveru ili ti napravio bilo koju gresku vec dosta vremena, naravno svima se neki put desavaju greske i na gkreskama cak i ja ucim!

Jos jedan od razloga je zato sto sam citav roleplay proveo u state-u(FIB,SAHP,LSPD) nikada se nisam bavio kriminalom ili ti slicno vec sam uvek hteo da ga sprecavam i da se opustim i zabavim u roleplay jer ga dosta ljudi krsi! Naravno specifican razlog je da napravim da svi u organizaciji postuju i uzive se u roleplay kako bi organizacija zapravo bila jedna od najboljih i da se postuje samim time, ko se bude suprostavljao i krsio pravila nece moci biti u mojoj organizaciji ali naravno svi imaju sansu da nauce tako da bio bi otvoren prema svima kao da nisam lider jer nikada nisam planirao i bio toksican!!!



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Imao bih vrhunski HC tim koji bi resavao sve probleme kada ja nisam tu i naravno iskusnog zamenika koji sve zna o roleplay-u , samim time toksicnost bi bila ali bas strogo zabranjena ili ti bilo koji drugi tip vredjanja i omalovazavanja!

Sve bi naucio i strogo naglasio da postuju svaku roleplay situaciju i da se uzive u nju, svakako ko to ne bude postovao dobice zabranu naravno ili ti otkaz zato sto ne zelim da dodje neko i krsi svaki dan pravila i bude HC naprimer , vec ko se dovoljno trudi i hoce da ispostuje svaku situaciju i uzivi se u roleplay kao sto bi svi trebali jer nije dzabe Grand Roleplay!!

Znaci svi bi imali najbolju komunikaciju izmedju jednih drugih naravno to je najbitnije kako bi funkcionisali svi moramo da budemo jednaki to se spodraazumeva pricanje na radio vredjanje izmedju sebe , u teksutalnom radio svadjanje to je strogo zabranjeno i to je prva stvar koju bi naglasio u obavestenjima!

Svi bi morali da budemo jednaki tako da bi se pripremali 15min pre svake akcije i bili obuceni u istim uniformama apsolutno svi pa cak i zamenik!

Imao bih Ministar odnosa koji bih regulisao sve izmedju svih organizacija naravno on drzi najbolji moguci odnos izmedju organizacija jer sa kolegama zelim da imam najbolju mogucu komunikaciju i da budemo slozni(Ministar bi resavao sve i on je glavni za resavanja problem)

Po stanici bi bili samo State Sheriff,Deputy State Sheriff , Assistent i Ministar odnosa svi ostali bi morali da rade njihove duznosti i patroliraju kako bi smanjili kriminal na autoputima!


Imao bih svakodnevno treninge i obuke kome su potrebne kako bi ljudi naucili kako sve procese da rade i da nemaju vise straha ako su novi i prvi dan im je na poslu!

4.Kriterijum koji bih imao za ovu organizaciju


Minimun 14 godina (OOC)
Minimun 8 godina (IC)
Minimalno 2 sata igre dnevno (Jedino opravdanje je ako mu je nesto bitno OOC i napise to u odsustvo!)
Posedovanje svih dozvola i medicinskog osiguranja(To cu proveravati i ko ne bude imao nije nista strasno Ministar odnosa ce se konsultirati sa kolegama iz GOV-a i EMS-a)
Obavezno nosenje balaklava gde god da su (naravno van duznosti nikako)
Svi moraju da imaju kamerice od hapsenja i cuvaju 48h
Potrebno znati sva osnovna pravila grada radi boljeg roleplay u organizaciji!
Svako da se primerno ponasa i usluzi lepo gradjanine ako im nesto treba ili za osiguranja!

I svi da se trude i rade svoj posao za jedinice jer cak i ja i svi ce se truditi koliko god bude potrebno to je najbitnije!

5.Stvari koji bih ja uradio da bih pomogao organizaciji


Sve bih naucio da rade svoj posao ko ne zna, otvoren sam svima jer ne trebaju da imaju straha ako ne znaju, niko nije znao na pocetku svoje avanture!
Gledao bih sve ljude na isti nacin i ko se buded trudio i pomagao organizaciji bit ce nagradjen uvek!
Poboljsao bih komunikaciju na radio samo da se koriste kodovi i hitni slucajevi, i smanjio mesaanje NonRp i Rp radia jer to sam u skorije vreme video da to svi rade!
Poboljsao bih razinu RolePlay-a samim time niko ne bi smeo da ga krsi ili pokusa da namesti organizaciji u suprotnom bio bi strogo kazenjen!
Velika disciplina bi bila pozeljna od svih

I prema svima bi bio otvoren kao da nisam Lider!!

6.Jedinice koje bih imao malo da pojasnim o njima


AIR UNIT- Jedinica koja bi se bavila vazdusnom jedinicom i uvek bila spremna na sve da odozgo posmatraju sve na svim akcijama i javlali kolegama iz SWAT i Sniper jedinica

SWAT UNIT - Jedinica koja regrutuje specijalne ljude koji imaju velike vestine za oruzje koje su uvek(Odazivaaju se na talacke i budu spremne na znak da pucaju) i slusaju svog Komandira! I takodje jedinica je pomesana sa OFFROAD tako da imaju iste svrhe!


SNIPER UNIT - Jedinica koja se sakrije na brdima na talackama i ostalim akcijama i cekaju znak svog nadredjenog da ciljaju svoje mete kada bude receno oni su uvek spremni i tu kada treba!

Skratio bih imena tih jedinica tako da bih ih nazvao ovako:

AIR UNIT - AIR-1
SWAT UNIT - SWAT
SNIPER UNIT - SSU



7.Ovako evo su kodovi koje bi bili korisceni na radiu jer to je najbitnija stvar u organizaciji radi bolje komunikacije:

Kodovi:

10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 - Negativno.
10-3 - Prekid razgovora na centrali.
10-4 - Potvrda / Primljeno.
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-11 - Pljačka u toku.
10-14 - Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 - Trenutna lokacija?
10-22 - Trenutna lokacija svih aktivnih patrola?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin
10-99 - Situacija je završena!
10-95 - Prevoz lica do zatvora
10-55 - Zaustavljeno vozilo
10-57 - VIKTOR - Potera za vozilom
10-57 - FOKSTROT -Potera za pesakom

Kod A - Pad igre
Kod B - F8 i U
Status 1 - Dolazak na smenu
Status 2 - Odlazak sa smene

Rankovi:
---Struktura---
1. Suspend
2. Sheriff Regrut
3.Towing Unit
4.Insurance Unit
5. Sheriff officer I
6. Sheriff officer II
7. Sherif officer III
8. Senior Sheriff
9.Sergeant
10.High Sergeant
11. AIR-1 Junior
12. AIR-1 Special
13. SSU Junior
14. SSU Special
15. SWAT Junior
16. SWAT Special
17. Detective Junior
18. Detective Special
19. Detective Senior
20. Patrol Leader

---COMMAND---
21.Commandant
22. Training Instructor
23. Colonel of AIR-1
24. Colonel of SSU
25. Colonel of SWAT
26. Head Detective
---HIGHCOMMAND---
27. Minister of Relations
28. Assistant State Sheriff
29. Deputy State Sheriff
30. State Sheriff

Hvala na čitanju i srecno svim kandidatima!


Nemanja Fjuri

ex.Assistent Drzavnog Sheriffa(SAHP),
ex.Head Of Department(FIB),

ex.Major(LSPD)

 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
Čestitamo, pozvani ste na interview za SAHP koji će se dešavat 16/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.​
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
Aplikacijna odbijena
Razlog: intervju​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom