Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

David Inash

Leader
Leader
Joined
Sep 10, 2023
Messages
21
1. Vaše ime IRL: David
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 4-8h
5. Vaš Discord: inaisvili
6. Vaše ingame ime: David Inash
7. Vaš ID: 48826

Dodatne informacije:

1. Lider za San Andreas HighWay Patrol.


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)



-
Ovim putem zelim izraziti svoj snazan interes za poziciju lidera SAHP-a. Sa svojim bogatim iskustvom u drzavnih organizacijama, uveren sam da mogu dati znacajan doprinos zajednici. Edukacija koju sam stekao u drugim drzavnim organizacijama dodatno je ucvrstila moje razumevanje i sposobnosti u sprovodjenju pravila. Moj pristup radu karakterise posvecenost pravdi, ozbiljnost, odgovornost, rad, red i efikasnost. Verujem u vaznost odrzavanja bezbednosti i reda u organizaciji kroz saradnju sa kolegama i pravedno sprovodjenje zakona.


- Moje veštine u drugim organizacijama cine me prikladnim kandidatom za ulogu lidera SAHP-a. Tokom svoje karijere, stekao sam iskustvo, što me čini sposobnim da se nosim s raznolikim izazovima na ovoj poziciji. Veoma sam socijalan sto me cini spremnim da uvek porazgovaram sa gradjaninom ili bilo kojom drugom personom, i da problem resim na laksi nacin i po mene i po njega.


- Veoma sam motivisan sto se tice pozicije lidera jer sam stekao dovoljno znanje i iskustvo da odrzavam red i mir u organizaciji i tako van nje. Spreman sam preuzeti ulogu lidera SAHP-a, sa odgovornoscu za sve sto se desava u sastavu organizacije. Radujem se prilici da dam doprinos zajednici.


- Verujem da sam sposoban da naucim nove sheriffe, i da im pomognem da dostignu najveci potencijal. Imam spremno ljudstvo za High Command koja bi uz mene SAHP dovela na najvisi moguci nivo. Maksimalno cu se potruditi da postujem sva pravila zajednice i trudicu se da ni jedan moj clan ne prekrsi ista. Postovacu svaki zahtev curatora i isti cu izvrsiti.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Regrutacija
– Bile bi odrzane regrutaciju barem dvaput nedeljno.Uz pomoc High Command-a bi dao priliku svakom gradjanu San Andreas-a da se zaposli.Na regrutaciji bi ispitivali gradjane pravila grada i postavili bi im pitanje zasto bi hteli da se zaposle u SAHP?


Instruktori
-Skupio bih tim Instruktora koji bi drzali obuke novim regrutima i koji bih sproveli kroz sve radnje.Posle teoriskog dela Instruktori bi ih poveli u praksu gde bi dodatno proverili njihovo znanje.Takodje instruktori bi imali zadatak da proveravaju znanje clanova, gde bi ih redovno ispitivali vezano za pravila grada i procedure SAHP-a.


Zaplena – Pocetnicki rankovi u organizaciji bi imali zadatak da kupe vozila s Pauk-om. Isli bi sami u Zaplenu gde bi dizali auta koja su ostavljena na auto-putu i tako bi skratili mogucnost ugrozavanja bezbednosti gradjana San Andreas-a.


Inspektori – Inspektori imaju zadatak da istraze sve kriminalne radnje u San Andreas-u, i da ispitaju ljude koji su optuzeni za neku kriminalnu radnju


A.T.J. (Anti-teroristicka jedinica) – Udarna jedinica, opremljena najboljim i najspremnijim ljudima u organizaciji. Specijalizovani za svaku akciju, gde su u obavezi da uvek idu na bilo kakvu kriminalnu radnju koja se odvija u San Andreas-u. Kapetan A.T.J.-a bi imao zadatak da odrzava ceste simulacije tereskih akcija, gde bi svoje pripadnike maksimalno pripremio za pravu akciju.


Off Road Tim – Opremljeni ljudi za voznju van puta (Brdima, pesku, planinama). Specijalizovani su da voze dzipove i blindirana vozila.


Patrole – su jedna od najvaznijih stvari u sastavu SAHP-a. Nas prvenstveni zadatak je da odrzimo auto-put bezbedan za svakog gradjanina. To cemo postici tako sto ce na auto-putu biti celo patrolno osobolje, gde cu se potruditi da sto manje ljudi bude u stanici, osim onih koji su zaduzeni za prodaju osiguranja i bar jedan clan High Command-a koji bi nadgledao rad patrolnog osobolja putem radio komunikacije.


Sheriff spoljasnih poslova – Ima jedan od najvaznijih zadataka, a to je da odrzi dobar odnos sa ostalim drzavnim organizacijama. Ovo bi se postiglo cestim sastancima, zajednickim akcijama, i cistom dobrom i zdravom konverzacijom.

Predlog cinova:

-----------------------------------

-Visoka Komanda -

-----------------------------------


30. Državni Sheriff
29. Zamenik Državnog Sheriffa
28. Asistent Državnog Sheriffa
27.
Šef Osoblja
26. Kapetan
25. Komandir Stanice



----------------------------------

-Komanda -

----------------------------------

24. A.T.J. Kapetan

23. Glavni Inspektor
22. Zamenik A.T.J Kapetana
21. Supervizor
20. Zamenik Glavnog Inspektora
19. Instruktor obuke

18. Vodja patrole
----------------------------------

-Specijalne Jedinice-

----------------------------------

17. Stariji A.T.J. Poručnik
16.Stariji Inspektor
15. Inspektor
14. A.T.J. Pilot
13. Off Road Tim
12. A.T.J. Poručnik


----------------------------------

-Patrolno Osoblje-

----------------------------------


11. Zamenik Vodje Patrole
10. Sheriff Poručnik
9. Sheriff Narednik
8. Sheriff III
7. Sheriff II
6. Sheriff I
5. Sheriff Kadet
4. Sheriff Portir
3. Vucna Sluzba
2. Sheriff na obuci
1. Suspenzija



Srecno svim kandidatima. David Inash
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
855
Čestitamo, pozvani ste na interview za SAHP koji će se dešavat 16/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.

Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom