Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mike Jameson

Vlasnik dzumara
Player
Joined
Mar 8, 2023
Messages
18
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Aleksa
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-7h
5. Vaš Discord: aaaleksa
6. Vaše ingame ime: Mike Djames
7. Vaš ID: 40224

Dodatne informacije

1. Lider za.....
San Andreas Highway Patrol
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-
Svoj RP u state organizacijama sam najvise razvio u SAHP-u, tu sam proveo i najvise vremena preko 6 mandata, naucio sam kako se vodi neka jedinica pa posle toga i sama organizacija kao zamenik. Bio sam zamenik i u ostalim state organizacijama gde sam naucio razne stvari vezane za vodjenje istih.
- Imam iskustva u predvodjenju ljudi i mislim da sam sposoban voditi ovu organizaciju. Imam spremnu svoju ekipu, imali bi dosta aktivnih clanova koje bi usmerili ka poboljsanju RP-a u state organizaciji.
- Smatram da SAHP krije dosta potencijala da razvije dobar RP te doprinese realnijoj simulaciji pravog zivota uz organizovanje raznih punktova, radarskih kontrola, nosenje vozila pauk sluzbom itd....
3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-
Svaki clan bi morao da postuje visi rank, ali takodje i nizi od svog, jer za dobru organizaciju je potrebno dobro radno okruzenje, samim tim ljude koji su toksicni kaznjavao bih momentalnim otkazom.
- Pokusao bih da poboljsam saradnju sa ostalim state organizacijama u cilju ostvarivanju boljeg RP-a.
- Svaki clan bi imao priliku da nauci sve sto ne zna o radu u ovoj organizaciji, ne zavisno od iskustva i godina u gradu, uz pomoc regrutacije i obuke od pocetka ulaska u organizaciju.
- Pokusao bih da pojacam borbu protiv kriminalaca na teritoriji koju kontrolise SAHP, ceste pojave pljackanja i talackih situacija, kao i svaki prekrsaj u saobracaju bi morao biti kaznjen adekvatnom kaznom koja je propisana...
- Punktovi bi bili organizovani na odredjenoj teritoriji kojom patroliraju saobracajni policajci, bice ukljuceni i Inspektori i Interventa jedinica radi prikupljanja dokaza, pretresa gepeka i maksimalne bezbednosti dok se punkt odvija.
- Inspektori bi pomagali FIB-u u undercover akcijama, te delili svoja saznanja o ilegalnim radnjama i zaplenjivali marihuanu.
- Pauk sluzba bi redovno cistila ulice od nepropisno parkiranih auta te pisala kazne.
- Radarske kontrole bi bile stalna pojava na autoputevima zbog ceste nasilnicke voznje, kao i na drugim lokacijama gde je povecana mogucnost prekoracenja brzine.
- Interventna jedinica ce biti specijalna jedinica posebno obučena za obavljanje određenih zadataka (spasavanje taoca...) i opasnih zadataka (hapsenja naoruzanih kriminalaca...).
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
853
Čestitamo, pozvani ste na interview za SAHP koji će se dešavat 16/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.​
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
853
Aplikacijna odbijena
Razlog: intervju​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom