Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader aplikacija za SAHP I Daniel Alcapone

Rejected
Status
Not open for further replies.

Daniel Alcapone

Player
Player
Joined
Sep 29, 2023
Messages
42
1. Vaše ime u RL : Daniel Farkas
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : GTM=1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4h+
5. Vaš Diskord : danielalcapone
6. Vaše Ingame ime : Daniel Alcaponee
7. Vaš ID : 37256

Dodatne Informacije
1.Leader za SAHP
Smatram za sebe da cu biti dobar vodja ove organizacije jer bi imao dobru ekipu uz sebe aktivne i postene clanove.Vise sam proveo zivotu u drzavnim organizacija nego u kriminalnim.Volim da branim svoju drzavu i sve gradjane koji su u njoj.Ja sam u zadnjem mandatu bio pocetni rank pa sam na kraju dosao do vodje Atj-a .

2. Iza sebe imam svoje ljude koji bi vodili ovu organizaciju samnom pomogli bi mi da je usavrsim i poboljsam do maksimuma.Moji zamenici znaju dosta pravila grada i mislim da trebam da ih postavim da budu ispod mene . I da mi pomazu oko Sahpa-a znam dosta pravila grada ,mislim da bih uspeo da napravim sahp najboljom organizacijom u gradu .Imam puno iskustva u svim drzavnim organizacijama kao sto su:FIB (26) Sahp(22) GOV(26) EMS (30) .

3. Kao leader ne bih postovao da HC se deru nizim rankovima.Ja mislim da smo svi mi isti .Hteo bih da sahp uz mene bude sto vise ozbiljan u svim akcijama.Toksicnost bi kod mene bilo kaznjivo. Hteo bih da svi postuju medjusobno i da svi rade i uzivaju u tome. Hteo bih da se sto vise patrolira barem po dva auta na oba autoputa.


3.Vas predlog za pobosljanje RolePlay-a u organizaciji

Toksicnost nebi tolerisao nikako odma bi bio spusten na suspend ili kick.

Za ulazak bi bi trebao imati minimalno 7 godina jer ne zelim ljude koje nemaju iskustvo .

Saradjivao bih sa svakom organizacijom .

Hteo bih da budemo ozbiljni u svakom trenutku .

Nepostovanje visih cinova bilo bi kaznjeno .

Regrutacije bi pravili po potrebi.

Za ljude koji su aktivni njima bih izdavao novcane bonuse.Za one koji krse pravila njih bi kaznjavao Kick-om ili Blacklist-om.

Potrudio bih se da budemo aktivni da nas ima u gradu barem 20

.Zelim da svi ljudi organizaciju budu online minimalno 2h.

Sastanke bih pravio dva puta nedeljno.

Svako bi imao svoj patrol gde bi slao sve slike gde je bio i koliko je bio aktivan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom