Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14749
Players nickname
Sveen_Pasha
Administrators nickname
Denza_Washington
Date
Apr 13, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/HTHwVen

Sveen Pasha

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
14
Postovanje draga administacio,

Jucer sam dobio ban za G.P 4.1 ili ti (Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.) Ban od 60 dana.



Ja ne znam gde sam pogresio to pravilo posto nemam nikakav softver za da mi da bilo kakvu prednost. Mozete I sami vidjet da ne koristim nikakve nedozvoljive softvere.



Otiso sam da kopam zbog toga sto sam imao zadatak za battle passa I sto sam iskopao iskopao sam I posle toga sam otiso da jedem I sam reko mojoj sestri da produzi da kopa. Zatim I izaslo onaj (Im not a human) I mi je rekla da je izaslo nesto, zatim toga sam I reko da ostavi I zahvalio sam I se. Posle 5 minuta mi se javlja prijatelj sto mi je iz familije I mi je rjeko da sam dobio ban, ja sam odma otrcao da vidim zbog cega sam dobio ban I sam video da je zbog tog pravila. Ako sam negdje pogresio ja vam se stvarno izvinjavam.



Ja bih vas zamolio ako je ikako moguce da dobiem unban zbog razloga sto hocu da se druzim sa prijateljima kao I pre, necu da mi propadne biznis I sve kuce sto imam kako I familija koje sam se trudio da napravim I da je spermam.



Zaista mi fali Grand RP svijet I hocu da produzim da igram I da se zabavljam na Grand RP svijetu kao I pre.

Hvala vam na razumjevanju I imajte ugodan ostatak dana.



-Sveen Pasha
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom