Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

mihail_borba

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
7
  1. Vaše ime IRL:Mihail
  2. Vaše godine: 14
  3. Vremenska zona: UTC +1
  4. Prosjek online po danu: 7 do 10
  5. Vaš Discord: mikikaokikiriki_92716
  6. Vaše ingame ime: Mihail Verstapen
  7. Vaš ID: 54545
Dodatne informacije
  1. Lider za:SAHP
  1. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Zelim biti lider SAHP zato sto sam veoma iskusan i čitavog RP na ovome serveru 90% vremena sam proveo komandovati u SAPU-u i zelim dovesti jedan od najboljih mandata do sad sa spremljenom ekipom i podrskom. 2.2 Razlika izmedju mene i ostalih kandidata je to sto sam ja 100 % siguran da cu imati spreman i aktivan SAHP. 2.3 Nece biti dozvoljeno kod mene hvaljenje sa činovima,toskišnost,bahatost itd. i biće kontrola u vezi činova svaki dan i provere aktivnosti.
  1. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 Ja kao lider cu minimizirati korupciju i necu tolerisati korupciju zato što smatram da nema potrebe da imam korumpirane članove u organizaciji. 3.2 Radicemo svaki dan zajednicke patrole po AUTOPUTU i imace mo radare uvek postavljene. 3.3 Imali bi svake nedelje rutinsku kontrolu da proverimo ko je bio najaktivniji i top 3 člana ce dobiti dodatne bonuse is sopstvenog budzeta.

Tim moj je sledeci:
Uros Cartel
Lazar Radjelovic
Žarko ljuić
Pavle Vamps
Karlo Haluzan
Akira Bushido
Tica Mic
Johny Alahanta
Nemanja Alhabib
Luka Luloevic
Marko Keksic Aleksa Acanovic Nole Undefeated Denis Mic Nikola Hikaru Niko Salamanca Goxx Salamanca Mico Ilic Mark Haze Mile Lukovica
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom