Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
215
1. Vaše ime IRL: Mirza
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-9h
5. Vaš Discord: miree0
6. Vaše ingame ime: Zgembo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne informacije

1. Lider za: SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

- Na ovom sam serveru jako dugo i prilično dobro poznajem pravila. Bez problema podučavam one koji ne poznaju pravila i brinem se da nauče što im je potrebno za uspjeh. Potpuno sam svjestan predanosti koju treba postati vođa i siguran sam da se mogu posvetiti ovom serveru, i ljudima na njemu. Također sam svjestan da bih, kad bih postao šerif, zapravo gradio organizaciju od temelja pa sam razmišljao, već imam planove kako to učiniti. Pokrenut ću svoju organizaciju brzo i učinkovito. Znam sta zelim i verujem da je ovo prava pozicija za mene!

- Oduvjek sam vole SAHP kao drzavnu strukturu, sam princip organizacije, stopiranje na autoputu, smanjivanje stope kriminala u Sandy Shores-u... Vec neko vreme sam posmatrao kako
SAHP-ovi mandati funkcionisu i sta Leader-i pogresno i dobro rade, dobro sam proucio organizaciju i spreman sam je preuzeti.

- Poštena prilika za sve. Želio bih uspostaviti sustav u kojem se prema svima postupa jednako, bez predrasuda. Što znači da se svima daju iste šanse da se pokazu. U prošlosti su ljudi dobivali visoke položaje samo zato što su bili prijatelji šerifa/hc-a, iako nisu poznavali nijedan od naših organizacijskih standarda ili pravila. To je ponekad stvaralo toksično radno okruženje. Kada bih ja dobio ovaj polozaj, izbacio bih svaku pristranost iz organizacije i učinio da se prema svima postupa jednako. Po meni bi ljudi tako bili vise motivisani i spremniji da daju sve od sebe za organizaciju.

- Izvrsni lideri sposobni su predvidjeti probleme te razviti načine za rješavanje istih. Učinkovite vještine rješavanja problema pomažu vodjama prepoznati prilike za poboljšanje i razviti strategije za ublažavanje tih problema. Vjerujem za sebe da imam ove sposobnosti, te sam spreman preuzeti ovaj polozaj.

- Kao Leader SAHP-a, sa svojim timom bih razvio raznorazne nacine i planove za spasavanje taoca sa talackih situacija, pljacki GS-a/24-7. Digli bi RP na visi nivo, patrole bi izgledale drugacije, stopiranje, pisanje kazni, sami pregovori na talackim situacijama sa
SAHP-ove strane bi izgledale potpuno drugacije. Clanovi bi bili disciplinovani i znali bi koji im je glavni cilj.

- Za kraj smatram da mi ova pozicija pristaje zbog dugo provedenog vremena u drzavnim strukturama, dok sam bio u SAHP-u sam posmatrao Leader-a i njegov rad. Te sam uocio dobre, a i lose stvari. Imam plan, cilj i motivaciju, smatram da sam ja prava osoba za ovu poziciju!


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:


-
Izgradite empatiju i emocije. Cilj mi je potaknuti empatiju clanova za bolje razumijevanje i za sami RP. Na taj način zajedno mozemo podici RP na visi nivo.


- Potrudit ću se da nase jedinice prisustvuju svakom događaju s najvećim mogućim brojem.


- Za dobar RP, clanovi SAHP-a moraju biti fizicki spremni na svaku prepreku. Da bi to uspeli, odrzavacemo nedeljni trening sa NG-em na poligonu sa preprekama i vezbanjem (obijanje gepeka, sklekovi, skakanje, rukovanje vatrenim oruzjem). Verujem da bi to clanovima bilo zanimljivo, a takodje bi nesto i naucili.


- Redovni zdravstveni pregled od strane EMS-a bi bio neophodan, svaki clan bi morao biti zdrav i posedovati zdravstveno osiguranje kod sebe.

- Sastanci minimum jednom nedeljno, kako bi imali evidenciju svega sta se desava u organizaciji, kakve ljudi probleme imaju i kako mozemo resiti iste.

- Mnogo ozbiljnija ispitivanja, ljudi bi bili ispitivani na drugaciji nacin, na malo vise IC nacin jer smatram da nije poenta u tome da nauce pravila napamet kao pesmicu, vec da znaju o cemu se radi.

- Aktivni clanovi bi bili novcano nagradjivani, kako bi ostali aktivni i motivisani za daljnim radom.

- Redovni globalni eventi bi se odrzavali veoma cesto, isto kao i punkt. Verujem da ce na ovaj nacin gradjani postati zainteresovani za SAHP i pocet raspitivati o samoj organizaciji.

- Leader treba biti suosecajan prema svojim kolegama. Treba biti u mogucnosti razumeti njihove potrebe i brige te se truditi stvoriti sigurno i podrzavajuce radno mesto.



Srdacno hvala na citanju moje prijave , sretno svim kandidatima, i pozdrav za svu administraciju. ❤
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
855
Čestitamo, pozvani ste na interview za SAHP koji će se dešavat 16/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.​
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
855
Aplikacijna odbijena
Razlog: intervju​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom