Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40443
Players nickname
Hans Creed
Suspect ID
27811 28427
Date of violation
Apr 15, 2024
Time of violation
14:16
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/414190/

HansNavarro

Player
Player
Joined
Apr 6, 2023
Messages
41
Pozdrav administracijo, prije svega bi zamolio da ovu zalbu pregleda Mujo Simba.
Igrac ID 27811 koji je perma banovan za RL novac za koji je kupio car sharing a koliko znam pravila igre vrijede za sve igrace jednako 1.6 Zabranjen je pokušaj prodaje/kupnje imovine za pravi novac | STALNA ZABRANA, evo dokaza za koje je Mujo Simba odbijao zalbe i ranije, Dokaz Dokaz br.2...
Koliko znamo twink nalog nije appelable pritom isti igrac je krsio pravila 1.7 koje mozete provjeriti na logovima u zadnih 2 mj..Radio je trade sa igracem u kojem je zlu masku prodavao za novac koji je puno veci od vrijednosti maske a maska ne vrijedi ni 10k dolara..
Vise puta je prebacena i crna Mikachu duksa izmedu dvojice igraca cija je vrijednost je i veca od 5 mil u kojoj nije bilo trade offera gdje je sacuvana velika svota novca u porezu a svako izbjegavanje poreza je strogo kaznjivano + koliko se sjecamo prije godinu dana je isto tako prebacio pro motor preko poste sa twinkinga na main kad je prvi put imao car sharing i nije kaznjen za 1.8...
Zato molim admina kojeg sam naveo gore da pregleda detaljno igraceve logove i na jednom i na drugom accountu da konacno istina izade van...
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,112
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • Igrač nije kršio navedena pravila.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom