Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Ballas Gang I Urke Indigoo

Rejected
Status
Not open for further replies.

Urke Shayk

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
153
1. Vaše ime IRL:Uroš
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek na mreži dnevno: od 4 do 6 sati
5. Vaš Discord:urke7
6. Vaše ime in game:Urke Indigo
7. Vaš ID:30480

Dodatne Informacije
1. Vođa za The Ballas gang

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije

2.1 - Pre svega, imam dosta iskustva u bandama. Video sam mnogo i stekao iskustvo. Mnogo sam bio vođa na događajima bandi. Posvećen sam tome da članstvo ostane jako i uspešno. Vodio sam mnogo stvari dok sam bio lider. Siguran sam da ću biti vođa koji ne dobija opomene. Možemo da postignemo velike stvari sa mojim saigračima u mom mandatu i da ostanemo na vrhu takmičenja.

2.2 - Verujem da imam odlično vođstvo. Sve sam video šta nije u redu sa onim što je netačno. Siguran sam da imam dovoljno informacija. Na osnovu mog iskustva. Zadržaću The Ballas Gang na vrhu. The Ballas Gang će uvek biti aktivan.

2.3 - Mislim da je The Ballas Gang jedna od važnih bandi kao i druge bande. Dugo sam u gradu. Video sam neaktivne i nemoćne u getu. Zato želim da budem vođa bande The Ballas jer ću i ovo promeniti, uveren sam u sebe i želim da radim ove stvari pod zamenikom mog vođstva. Moj cilj je da ovo završim bez grešaka i na profesionalan način.

3. Vaši saveti za poboljšanje igre uloga u organizaciji1 - Uvek ćemo biti aktivni u bandi radeći mnogo različitih aktivnosti (pljačka prodavnice, prodavnica oružja, situacija sa taocima, fz racija, pljačka na autoputu). Pokušaćemo da stupimo u interakciju sa Lavovima, posebno tako što ćemo napraviti situaciju taoca. Verujem da ćemo na ovaj način još više unaprediti naš rp. Oni će videti The Ballas Gang ne samo u štabu, svuda u getu i van geta. Uradićemo sve tako što ćemo pričati profesionalno na radiju, a da ne radimo metagaming u skladu sa pravilima. Držaćemo se pravila bez kršenja pravila. Neću dozvoliti kršenje pravila u The Ballas Gang. Svako kršenje pravila će dovesti do izbacivanja, štrajka ili stavljanja na crnu listu od strane bande.
 

Ognjen Avage

Player
Player
Joined
Jul 31, 2023
Messages
57
1. Ваше име ИРЛ:Урош
2. Ваше године:14
3. Временска зона: ГМТ+1
4. Просек у мрежи дневно: од 4 до 6 сати
5. Ваш Дисцорд:урке7
6. Ваше име у игри:Урке Индиго
7. Ваш ИД:30480

Додатне информације
1. Вођа за Тхе Баллас ганг

2. Зашто желите да будете лидер ове специфичне организације

2.1 - Пре свега, имам доста искуства у бандама. Видео сам много и стекао искуство. Много сам био вођа на догађајима банди. Посвећен сам томе да чланство остане јако и успешно. Водио сам много ствари док сам био лидер. Сигуран сам да ћу бити вођа који не добија опомене. Можемо да постигнемо велике ствари са мојим играчима у мом мандату и да останемо на врху такмичења.

2.2 - Верујем да имам одлично вођство. Све сам видео шта није у реду са оним што је нетачно. Сигуран сам да имам довољно информација. На основу мог искуства. Задржаћу Тхе Баллас Ганг на врху. Тхе Баллас Ганг ће увек бити активан.

2.3 - Мислим да је Тхе Баллас Ганг један од важних банди као и друге банде. Дуго сам у граду. Видео сам неактивне и немоћне у гету. Зато желим да будем вођа банде Тхе Баллас јер ћу и ово променити, уверен сам у себе и желим да радим ове ствари под замеником мог вођства. Мој циљ је да ово завршим без грешака и на професионалан начин.

3. Ваши савети за побољшање улоге игре у организацији1 - Увек ћемо бити активни у банди радећи много различитих активности (пљачка продавнице, продавница оружја, ситуација са таоцима, фз рација, пљачка на аутопуту). Покушаћемо да ступимо у интеракцију са Лавовима, посебно тако што ћемо направити ситуацију таоца. Верујем да ћемо на овај начин још више унапредити наш рп. Они ће видети Тхе Баллас Ганг не само у штабу, свуда у гету и ван гета. Урадићемо све тако што ћемо причати професионално на радију, а да не радимо метагаминг у складу са правилима. Држаћемо се правила без кршења правила. Нећу дозволити кршење правила у Тхе Баллас Ганг. Свако кршење правила ће довести до избацивања, штрајка или стављања на црну листу од стране банде.
imas ga
 

Radoje Angel

Player
Player
Joined
Mar 22, 2024
Messages
65
1. Vaše ime IRL:Uroš
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek na mreži dnevno: od 4 do 6 sati
5. Vaš Discord:urke7
6. Vaše ime in game:Urke Indigo
7. Vaš ID:30480

Dodatne Informacije
1. Vođa za The Ballas gang

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije

2.1 - Pre svega, imam dosta iskustva u bandama. Video sam mnogo i stekao iskustvo. Mnogo sam bio vođa na događajima bandi. Posvećen sam tome da članstvo ostane jako i uspešno. Vodio sam mnogo stvari dok sam bio lider. Siguran sam da ću biti vođa koji ne dobija opomene. Možemo da postignemo velike stvari sa mojim saigračima u mom mandatu i da ostanemo na vrhu takmičenja.

2.2 - Verujem da imam odlično vođstvo. Sve sam video šta nije u redu sa onim što je netačno. Siguran sam da imam dovoljno informacija. Na osnovu mog iskustva. Zadržaću The Ballas Gang na vrhu. The Ballas Gang će uvek biti aktivan.

2.3 - Mislim da je The Ballas Gang jedna od važnih bandi kao i druge bande. Dugo sam u gradu. Video sam neaktivne i nemoćne u getu. Zato želim da budem vođa bande The Ballas jer ću i ovo promeniti, uveren sam u sebe i želim da radim ove stvari pod zamenikom mog vođstva. Moj cilj je da ovo završim bez grešaka i na profesionalan način.

3. Vaši saveti za poboljšanje igre uloga u organizaciji1 - Uvek ćemo biti aktivni u bandi radeći mnogo različitih aktivnosti (pljačka prodavnice, prodavnica oružja, situacija sa taocima, fz racija, pljačka na autoputu). Pokušaćemo da stupimo u interakciju sa Lavovima, posebno tako što ćemo napraviti situaciju taoca. Verujem da ćemo na ovaj način još više unaprediti naš rp. Oni će videti The Ballas Gang ne samo u štabu, svuda u getu i van geta. Uradićemo sve tako što ćemo pričati profesionalno na radiju, a da ne radimo metagaming u skladu sa pravilima. Držaćemo se pravila bez kršenja pravila. Neću dozvoliti kršenje pravila u The Ballas Gang. Svako kršenje pravila će dovesti do izbacivanja, štrajka ili stavljanja na crnu listu od strane bande.
Tvoje je lepi 😍
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom