Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Denzy Zuzaa

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Jul 15, 2023
Messages
262
Informacije

1. Vaše ime IRL : Djordje
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 5h+
5. Vaš Discord : denzyyyyy.
6. Vaše ingame ime : Denzy Zuza
7. Vaš ID : 45579

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Ballas Gang



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)




1) Otkad sam usao na server vise sam voleo kriminalne organizacije, te mi je san da vodim jednu. Dosta sam proveo vremena u crime organizacijama kao high command te znam kako se vodi i ucio na svojim greskama odnosno vremenom sam uvideo sta je odradjeno dobro a sta ne.

2) Zelim biti leader Ballasa kako bih, nadam se, od nje napravio jednu ozbiljnu organizaciju koja bi medjusobnim timskim radom pokorila ceo geto, isla cesto na akcije, pobedjivala te akcije, davali kosmare policiji te bi vremenom bili sve poznatiji i poznatiji u gradu.

3) Znam dosta ljudi tj imam dosta prijatelja koji bi bili odlicni kao hc, te ukoliko ih budu slusali ne verujem da ce biti bilo kakvih problema, niti na akcijama niti uopsteno

4) Proveo sam oko 2 meseca kao curator crime organizacije, te znam kako funkcionise crime.

5) Takodje imam dosta planova za organizaciju koji bi masovno pomogli uopstenom rp-u u org kao i uopstenom rp-u.




3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.



Umesto rada jednih protiv drugih, pokusao bih da se sprijateljim sa sto vise organizacija

Jako cesto bih radio akcije, cak i 2 puta vise od zahtevanih

Novim clanovima bila bi odrzana obuka

Na prvom mestu bila bi medjusobna ljubav te bi toksicnost bila strogo zabranjena, radili bi na slozi

Uveo bih sistem warnova kao i u drzavnim org, te tim nacinom spreciti krsenje pravila koje svima kvari rp

Podelio bih clanove u timove (tim za grafite, tim za geto, tim za turf, tim za obuku).

Clanovi bi dobijali povecanje odnosno smanjivanje ranka u odnosu koliko se trude (otvoren sam za kritike, te bih prihvatio ako sam pogresio za nekog clana itd).

Medjusobnim radom postajali bi sve jaci i jaci

Organizovao bih i evente (van talackih, gs, fz...) cisto radi zabave

Bonusi bi bili deljeni redovno kao motivacija da ljudi budu sto aktivniji

Ubacivati ljude ce moci samo leader i zamenik

Ispitivanje bi bilo strogo te bi ubacivali samo ljude koji znaju i ne krse pravila

RP kod akcija bi se poboljsao (pogotovo kod talackih, ne bi bio onaj klasicni daj mi pare i da se popucamo)

Odrzavao bih sastanke kako bih cuo kritike od ostalih clanova org.

Ljudi kako bi usli u org morali bi imati barem 14 god ooc i 10 ing

Tajna bi se podrazumevala kao najbitniji event te bi bila obavezna

Takodje imam i svoj turf team te bi probali da uzmemo sezonu.


Rankovi:

1. Suspend
2. Newbie
3. Junior
4. Senior
5. Ghetto Team
6. Ghetto Clearner
7. Graffiti Team
8. Commander
9. Turfer
10. Turf Captain
11. Helper
12. Co-Leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom