Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Luka Obilic

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
27
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: od 4 do 8 sati
5. Vaš Discord: luka1649
6. Vaše ingame ime: Luka Angell
7. Vaš ID: 2274

Dodatne informacije

1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Od kada sam poceo da igram na Grand RP serveru sam voleo kriminalne organizacije.Prva organizacija mi je bila The Families.
Prosao sam kroz svaku organizaciju i kroz raznih razlicitih mandata i to mi je doprinelo da mogu da vidim kako razmisljaju drugi
ljudi po razlicitim organizacijama.Ovaj pristup komunikaciji i liderstvu u kriminalnim organizacijama na Grand RP serveru
osigurao mi je ne samo uvid u raznolike igračke perspektive, već i priliku da izgradim snažne odnose s drugim igračima.
Kroz sve te izazove, shvatio sam važnost poverenja unutar tima i kako pozitivna atmosfera doprinosi uspehu organizacije.

-Dok sam bio u različite organizacije, stekao sam ne samo veštine rukovođenja, već i sposobnost donošenja odluka u stresnim
situacijama. Različite misije su me naučile kako analizirati situaciju, prilagoditi se promenljivim okolnostima i brzo
donositi odluke koje su najbolje za tim. Kroz to iskustvo, shvatio sam važnost fleksibilnosti i prilagodljivosti u dinamičnom
okruženju.Takodje su mi i mnogi ljudi rekli da bi bio dobar lider i ja bih hteo da se isprobam u tome.

-Uvek sam nastojao podsticati saradnju i razmenu ideja među članovima organizacije. Verujem da tim koji zajedno radi na rešavanju
problema i ostvarivanju ciljeva postiže veće uspehe od pojedinaca. Miran razgovor, otvorena komunikacija i poštovanje prema
drugima ključni su za očuvanje harmonije unutar organizacije. U kriminalnom delu gde su tenzije i sukobi uobičajeni, održavanje
smirenosti i racionalnosti mogu biti najveci razlog za ostatak organizacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.

- Truditi se da Los Santos Vagos ne stvara lose misljenje drugim organizacijama nego da bude dobra sa većinom od organizacija.

- Aktivnos clanova nagradjivao bih Rank-up kako bih im dao dodatnu volju i zelju za jos veci trud i rad.

-Sastanke bi odrzavao jednom nedeljno kako bi video šta se dešava u organizaciji i kako bih mogao unaprediti ljude koji stvarno to zaslužuju.

-Za odredjeni broj uspešno odradjenih akciju delio bih bonuse kako bi im dao Jos veću želju za jos uspešnijim akcijama.

Hvala na čitanju i srećno svima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom