Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
34918,58916
Date of violation
Apr 17, 2024
Time of violation
00:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=KcANICzH9Gw

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
59
Da se resi vise ovaj ulaz na pijacu i veciti RDM ,da hocu da se pucam nebi ulazio na glavni ulaz i veciti problem sa pijacom i prilazom na pijacu.Pucali su kad sam ulazio i cekal ida izadjem sa pijace.Sta je mnogo,mnogo je.
 

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
59
Momak 10 puta si bejtovo, to sto radis je glupa stvar, al svakako srecno!
POV da sam bejtao u getu "momak", ... prolaz od grada ka pijaci gde sam ja prolazio uvek bila neskriptana zelena zona,ipak sam mnogo duze ovde od tebe,"momak".Svesni ste da vam ide warn,i treba, pa naucite gde se puca a gde ne + cu traziti jail za sve koji su pucali a vidi se na oba moja pov-a svaki vas ID.Zavrsavam raspravu ,cekam odluku admina
 

Nikolaa Zidar

🚬
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
358
Na snimku se vide samo 2 ID-a sto nije dovoljno da se kazni organizacija, a za koje nisam ni siguran da li su članovi Vagosa.

Svakako cu ih i licno kazniti ako su clanovi Vagosa ali ovo nije dovoljno da organizacija bude kaznjena.
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
82
To je neka familija ja msm kenguri ili tako nesto zato sto su svi isto obuceni.. ali kao sto kazem to je outfit neke fam a ne vagosi
 

Krle Zivkovic

“You should never mistake affection for …passion,"
Player
Joined
Mar 4, 2024
Messages
239
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • Nije prekrseno pravilo P.Z.Z 1.1 i CR
  • To vam je FAM Love Fist
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom