Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Pinki Grimnir

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 7, 2023
Messages
253
1. Vaše ime IRL: Tadej
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:7 do 8h
5. Vaš Discord: djukelazec
6. Vaše ingame ime: Pinki Grimnir
7. Vaš ID:
27797

Dodatne informacije
Lider za EMS
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Poznavanje rada: Organizacija EMS mi je bila prva state organizacija u kojoj sam se istakao kao jedan od najboljih sto se tice poznavanja rada i same procedure organizacije EMS.
Celokupno iskustvo: U svim organizacijama sam bio licni assistent lidera ( 28 rank ) gde sam i mnogo naucio o samim state organizacijama.Mogu ljude citati u dusu sto me cini jacim i boljim liderom.Kao jedan od najvaznijih faktora za organizaciju je vodstvo ljudi i njihovo organizovanje.Uz svo moje iskustvo mislim da imam ono sto je potrebno da vodim EMS.
Postovanje: Zelim biti uzor ljudima koji nemaju bilo kakvo iskustvo sto se tice Centralne Bolnice niti njene procedure.Zelim im biti oslonac za napredak u organizaciji.Verujem da cu time imati veoma veliko postovanje od samih clanova kao i od drugih organizacija.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Smatram da je kljuc uspeha samo postovanje izmedju clanova organizacije i njihova kolegijalnost,da bih do poboljsao drzao bih nedljne sastanke gde bi svako mogao da iskaze svoj problem koji ima izmedju nekog od kolega ( u to spadaju kolege i iz drugih organizacija. )
Lab Akcije bi bila radjenje da nijednja organizacija nebi ostala bez lekova koji su im potrebni za daljni rad.
Kada su u pitanju talacka situacije ili neke opasnije akcije,radnici EMS-a bi odmah bili poslati na pojacnje da bi utvrdili stanje taoca kao i drugih kolega.
Regrutacije bi se odrzavale skoro svakodnevno gde bih uveo i novi nacin ispitivanja za sami ulazak.
Kriterijumi: Svaki radnik EMS-a bi morao imati minimalno 8 godina (IC),poznavao pravila servera i skripti,kao i posedovao vazece zdravstevno osiguranje.
Potrudio bih se da se odrzava provere zdravlja organizacijama da se utvrdi da li su sposobni da obavljaju svoj posao i da li poseduju neke od fizickih nedostataka.
Uveo bih novi sistem obuke koje bi drzali EMS Head of Training sluzbenici gde bi se proslo kroz celokupne funkcije organizacije kao i njenu proceduru.
Novi sistem uniforma bi bio uveden u skladu sa vasim cinom IG.
EMS Struktura:
(01) EMS Director
(02) EMS Deputy Director
(03) EMS Assistant of Director
(04) Head of Department
(05) EMS Head of Training
(06) Lab Team Leader
(07) Civil Sector Leader
(08) Civil Sector
(09) Medical Inspector
Laboratory Technician
Pilot
Doctor
Doctor-in-training
Surgeon
Gynecologist
Pshyactrist
Dermatologist
Trainee
Suspended ( 24H )
Suspended ( 48h )
Hvala na citanju i srecno svim kandidatima!​
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
851
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat 23/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom