Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nesa Bunkerce

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
113
Informacije

1. Vaše ime IRL:Nemanja
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:5 do 10 sati cak i vise
5. Vaš Discord:krivirw
6. Vaše ingame ime:Nesa Otpisani
7. Vaš ID:31475

Dodatne informacije

1. Lider za:EMS
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Zelim biti lider ove organizacije jer sam duboko posvecen njenom cilju i misiji. Moja strast prema tome osigurat ce da budem motiviran i predan u vodjenju tima ka ostvarenju zajednickih ciljeva.

Posjedujem relevantne vjestine i iskustvo potrebne za vodjenje ove organizacije

Imam jasnu viziju za buducnost organizacije i sposobnost da je pretvorim u stvarnost. Sposobnost da donosim sjajne ideje i strategije osigurat ce da organizacija ostane relevantna i uspjesna u promjenjivom okruzenju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Moj savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji bio bi usredotočiti se na sljedeće:

1. Osigurati da clanovi organizacije dobiju odgovarajucu obuku i podrsku kako bi razvili svoje vjestine u RolePlay-u. To moze ukljucivati, treninge i individualno mentorstvo.

2. Redovno pruzati povratne informacije clanovima organizacije o njihovom performansu u RolePlay-u i poticite ih na refleksiju i samoprocjenu. To ce im pomoci da neprestano uce i poboljsavaju svoje vjestine.
Pravila sekcije


Pravila sekcije

Samo podnositelju prijave teme dopušteno je odgovoriti na njihovu prijavu; ako bilo koja druga osoba to učini, njen će komentar biti izbrisan, a dobit će upozorenje na forumu. Prijava mora biti strogo u skladu s formatom i originalna. Neće se prihvaćati copy-paste prijave. Svaka toksičnost dovest će do bana naloga na forumu.



Administrator ima pravo odbiti vašu prijavu ako

- Prijava ne prati format
- Aplikacija je copy-paste
- Kandidat ima nizak level/iskustvo
- Podnositelj zahtjeva ima dugu i ponavljajuću historiju kažnjavanja sa banovima
- Nedovoljno truda ulozeno u pisanju aplikacije
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
851
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat 23/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom