Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2150
Players nickname
Miki_Moncler
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Apr 16, 2024
Time
18:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/654728/#post-2384098

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Poštovanje Mujo i Abrahame,

Nedavno sam dobio ban za G.P. 1.7, za prebacivanje biznisa po drzavnoj cijeni.
Ne zelim se pravdati da nisam to napravio, vec samo zelim reci da smo ID 31 i ja, ID 2150, za istu situaciju banovani u 11.mjesecu 2023. godine.
Meni ste izasli u susret za unban uz money wipe
, dok je ID 31 odsluzio citavu kaznu od 60 dana.
Zasto smo ponovo dobili ban za istu situaciju vezanu za prebacivanje biznisa po drzavnoj cijeni ako sam ja, ID 2150, dobio unban a ID 31 je vec odsluzio kaznu za to?
Nakon tog bana, nakon 28.11.2023. kada mi je Mujo odobrio unban appeal, nisam ponovo prekrsio to isto pravilo te ne shvacam po kojoj logici sam dobio ponovo ban?

Ovaj ban je trazenje dlake u jajetu.. razlicite situacije za GP 1.7 valjda znaci razliciti nacini prekrsaja poput biznisa, auta, imovine i slicno... sto ja nisam ponovo prekrsio nakon sto mi je Mujo dao unban 28.11.2023. godine.

Link zalbe na kojoj sam dobio ban za istu situaciju prebacivanja biznisa


Link zalbe na kojoj sam dobio unban uz prihvacanje Money wipea od strane Muje

ID 31 nema forum nalog, zato njega spominjem, te zato sto smo obojica vec bili banovani za ovu situaciju u 11.mj 2023.
Bili bi više nego zahvalni ako bi nas shvatili i izašli u susret jer kao što sam rekao, ja sam dobio unban od strane Muje, a on je odsluzio svoju kaznu od 60 dana.

Hvala na razumijevanju i izdvojenom vremenu
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Odbijeno, banovani ste i unbanovani za jednu situaciju. Prekrsili ste isto pravilo drugi put sa drugim biznisima samim tim ste opet kaznjeni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom