Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of Emergency Medical Services (EMS) | Stefan Limeni

Rejected
Status
Not open for further replies.

Stefan Limeni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2023
Messages
127
Informacije

1. Vaše ime IRL:Stefan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:Radnim danom 3h+ Vikendom 6H+
5. Vaš Discord:stefanlimeni14
6. Vaše ingame ime:Stefan Limeni
7. Vaš ID:32074

Dodatne informacije

1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Zeleo bih biti lider ove specificne organizacije jer ovu organizaciju smatram najboljom state organizacijom iz mog ugla gledanja i potrudio bi se da budem odabrani kandidat za ovu poziciju.
2.2 Aktivan sam,Imam dobro komunikaciju sa ostalim zaposlenima i trudim se da napravim sto bolji rp u krugu ove organizacije a i sire.
2.3 Mislim da sam veoma dobro upoznat sa pravilima zbog mog ranijeg iskustva u divnom timu administracije ovog servera.
2.4 Potrudio bih se da stvorim dobre odnose sa svojim kolegama iz drugih organizacija cijim zaposlenicima bi trebala da se ukaze medicinska pomoc.
2.5 Imam spreman tim High Komande koji bi bio obucen i spreman da mi pomogne u vodjenju ove organizacije.
2.6 Potrudio bi se da napravim zabavnu organizaciju u kojoj ce svaki zaposleniki iskusiti dobar rp i dobru zabavu i druzenje.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 Uveo bih vece kriterijume za zaposljavanje u ovu organizaciju jer smatran da su za ovu organizaciju potrebni iskusniji ljudi koji imaju smiren stav i dobro poznavanje pravila.
Kriterijumi:
10 Godina u gradu IC
15 Godina Ooc
Poznavanje osnovnih rp pravila kao i pravila bolnice
3.2 Uveo bih redovnu medicinsku proveru zaposlenika Bolnice kao i aktivniju proveru zdravlja kolega iz ostalih drzavnih organizacija.
3.3 Pokusao bi da smanjim vreme odazivanja na intervencije i slao bih iskljucivo iskusne i odgovorne ljude na intervenciju u opasna podrucija.
3.4 Svaki zaposlenik Bolnice bi trebao da drzi mir i kulturan stav u skladu sa njegovom profesijom.
3.5 Svaki zaposlenik Bolnice bi trebao da ispunjava svoj patrol log kako bi HC tim mogao da prati napredovanje i aktivnost zaposlenika Naprimer:
Prijava Smene(slika): xx:xx
Svaki sat na duznosti(slika):
Odjava smene(slika): xx:xx
4. Cinovi Zaposlenika Bolnice
HC
(01) Direktor EMS
(02) Zamenik Direktora
(03) Asistent Zamenika Direktora
(04) Sef Osoblja
(05) Instruktor Obuke
HS
(06) Vodja Lab Teama
(07) Vodja civilnog osoblja
(08) Vodja Hitne Pomoci
(09) Inspektor Zdravlja
Drugi cinovi
21. Vodja pilota
20. Iskusni pilot
19. Mladji Pilot
18. Pilot na obuci
17. Vozac Ambulante
16. Lab tehnicar
15. Iskusni doktor
14. Doktor
13. Mladji doktor
12. Doktor na obuci
11. Regrut hitne pomoci
10. Regrut laboratorije
9. Regrut Bolnice
8. Pripravnik hitne pomoci
7. Pripravnik laboratorije
6. Pripravnik bolnice
5. Pripravnik
4. Pripravnik na obuci
3. Suspend 24h
2. Suspend 48h
1. Suspend do daljneg



Hvala na pregledanju aplikacije srecno ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom