Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51499
Players nickname
Tony Luxury
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 16, 2024
Time
10:40
Proofs
https://imgur.com/a/6k8DWuP

Since_1950

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
114
Postovanje Mujo i Abrahame, dobio sam ban za G.P 1.8 .Dakle na samom pocetku prije 6-7 mjeseci ne znam tocno kada sam sa svog twink accounta (51945) prebacio neke novce na main account(51499), mozda sam jos nesto napravio a da ni ne znam, znam samo za ovu situaciju. U tom periodu nisam znao da se to ne smije napraviti i da me to moze dovesti do trajne zabrane oba racuna. Znam da sam pogrijesio i znam da za to trebam snositi odredene posljedice i u potpunosti prihvacam i shvacam svoju krivicu. Stekao sam puno prijatelja na ovom serveru i bilo bi mi zao da radi mojeg neznanja zavrsim jednu lijepu pricu na serveru. Nadam se da ce te mi pruziti jos jednu sansu, a ja vam obecajem da ovakva ili slicna pravila vise necu kršiti. Da napomenem da ja nisam jedan od onih igraca koji je ikada bio kaznjen za ovako neko pravilo ili bilo koja veca pravila di se dobija trajna zabrana. Ukoliko ne prihvatite Appeal za Unban zelio bih se zahvaliti svim svojim prijateljima koji su uvijek bili tu uz mene od mog pocetka pa do samog kraja.

Pristajem na Money wipe

Hvala na citanju,
Tony Luxury 51499
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom