Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40514
Players nickname
Trle Limeni
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 14, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/K88Uy9L

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
186
Neznam kako da počnem iskren da budem sati ovog projekta koje sam odvojio poslednjih 2-3 meseca previše da sam počeo da se i psihički izgubio život mi bio samo u Grand zapostavio sam društvo koliko puta samo da igram igricu osećao sam se da sam se negde pronašao da sam prihvaćen u društvu.Iskren da budem ne sećam baš mnoga ali znam da sam bio pravio acc pre I nez zašto al sam ovaj noviji twink napravio dok sam bio u adminima gde je bilo prelepo i odlučio sam da snimam sa drugom ,,EMS duty" imao sam ljude koji su gledali to i radili su stream snipe ali se nisam ljutio jer sam i ovako bio sprdan od strane drugara zbog mojih osobina ,a ovo je bilo idealno ko u bajci svi su me poštovali i nije im smetao moje osobine i tako .Ne žalim se na Simon Corey nit bih želeo da on ili neko drugi piše razlog tamo jer kao vaš bivši kolega neću da vas maltretiram.Uglavnom stvarno želio da dobijem unban pod cenom money wipe ali spreman sam za to jer ne znam kako ću ovih nekoliko dana kamoli više ako ne prihvatite jer ovaj Server Grad Virtuelni svet Imaginarni svet kako vec hoćete ali za mene ovo je nešto što jedino Istinski volim posle porodice.Želim vam ugodan dan i da odnesete odluku koja je po vama ispravna.Želio bih svima da se zahvalim vama adminima bivšim kolegama na tome što ste me primili ,vama igračima što ste gledali live moj na Tik Tok bili sa mnom IG i podržavali me.Trle Limeni | CORTEX
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom