Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24112
Players nickname
Vaskela_Obilic
Suspect ID
36141
Date of violation
Apr 20, 2024
Time of violation
23:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kXo75m7ggRA

Vaskela Obilic

Player
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
34
Sve se vidi na snimku, dosao sam do bllods-a da pitam da li traze clanove i tamo sam video dva coveka kod kojih sam hteo da se raspitam ako su kojim slucajem u org i da li znaju za neku organizaciju, pritom je pucao u moja kola i ubio me u hc-u.
 

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
49
Sve se vidi na snimku, dosao sam do bllods-a da pitam da li traze clanove i tamo sam video dva coveka kod kojih sam hteo da se raspitam ako su kojim slucajem u org i da li znaju za neku organizaciju, pritom je pucao u moja kola i ubio me u hc-u.
brate moj vidis ti koliko sati xD nemoj u to vreme ici tamo su ti samo mafijasi koji vole ze zezaju po gradu najedinstvenije si mogao ici po podne a ne navecer brate moj cuvaj se LG Carl Callagher i sigurno si pre toga nes skrivio nez al mmozd sam upravu pa si samo iseckao POV caos
 

Andrej Wbear

🪄
Server Administrator
Joined
Dec 29, 2021
Messages
609
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 36141 dobit će kaznu za G.P 1.4
  • Zabranjeno je gurati/ubijati članove bande u njihovom sjedištu. Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom