Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte Ellatron
Suspect ID
49808
Date of violation
Apr 20, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://streamable.com/c4ganv

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
386
Postovana administracijo na mene je postavljena zalba od strane doticnog G.P 6.22 Rejected - G.P. 6.22 | 42945 u datoj zalbi se vidi da je admin napisao da su logovi stari duze od 48h te da nisam krao iz skladista familije jer kod lidera porodice nisam u tom trenutku bio
Posto sam banovan za G.P 4.1 vec oko mesec dana. Novi lider je zatrazio neformalnu pre oko nedelju dana
Posto ni sam lider te familije nije hteo da prihvati zalbu sto se u prilozenom vidi postovanje za njega nije hteo da sudeluje u laganju administracije za to pravilo...
Smatram da dosta ljudi unistava rp na ovom projektu za dato pravilo... te bih zamolio da se doticni kazni za pokusaj namestanja bana i laganje administracije...
Posto svi ovde na projektu vide koliko se ljudi kaci za dato pravilo a svesno znaju da
Igraci nisu krivi mislim da za ovakve stvari treba da se kazne doticni igraci i da se stane na put takvima koji su na ovakve stvari spremni a i sigurno ih je sramota.


Zamolio bih da dobro razmotrite ovu zalbu...

KONTE ElPATRON
 

Noa Angel

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
60
Pored Lerdica i ostalih, na isti nacin si namjestio ban Mitketu. Pokusao namjestiti 20 ljudi poslije bana kojeg si popio na razlicite nacine sa svojim tim idiotima u porodici koje si imao tada. Jbg sada su ti okrenuli ledja. Znas koliko ljudi na grandu bi tebe trebali da okace za istu diskusiju koju si postavio ovdje sada na covjeka. Gdje ti je sad Don Jeans, zar ga nisi jebao u bulju pa se nadrkao sada na tebe? Sta je sa neonskim odijelom koje si prenosio kao da kosta 200dolara, ko te je prijavio za to sve, pa si radi toga htio namjestiti ban pola servera- Ne mora znaciti ako Denza ti je dobar drug od ranije Screenshot da se trebate tu kurciti jer je zbog tebe izmjenjeno dosta pravila na serveru kako bi se izvukao Konte... kao i ovo "6.22". Takvim psihopatama kao ti Konte, nije mjesto ovdje medju drugim koji su dosli ranije od tebe na server da bi ti neki kurac, nekome ban smjestio. Ne shvatam kako su te ta djeca tamo pratila a pogotovo taj Steven, prosijak. Hvalis se uokolo kako si bio prva family na RS a da nije bilo raiting, ne bi bio niti u top 5. Spusti malo lopticu Konte, ne mora znaciti ako si par njivica u rl il cega vec prodao, pa ne moras nista u RL da radis, da mozes doci ovdje i djeci se kurciti. Pozdravi mi buljasa svog :D
aj bre oladite od covjeka licno ga znam kod njega sam svaki put u fam bio i znam da konte nije ovakav. nikad nije krao i nikad nije namjestavo ban nikom ja za coveka imam ogroman respect i ja ga podrzavam i kazem da nije kriv


Noa Garcia
 

Badrov Loss

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
15
aj bre oladite od covjeka licno ga znam kod njega sam svaki put u fam bio i znam da konte nije ovakav. nikad nije krao i nikad nije namjestavo ban nikom ja za coveka imam ogroman respect i ja ga podrzavam i kazem da nije kriv


Noa Garcia
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, bas si ti njegov advokat
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,714
Odbijeno

Svaki igrac ima pravo da okaci zalbu a da li ce zalba biti prihvacena ili odbijena odlucuje administracija nakon pregleda dokaza
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom