Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za lidera The Families | Jocke Cufta

Rejected
Status
Not open for further replies.

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
486
Informacije

1. Vaše ime IRL: Jovan
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosek online po danu: 3-8h
5. Vaš Discord: yezi8867
6. Vaše ingame ime: Jocke Cufta
7. Vaš ID: 38883

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Families
2. Zašto želite biti er ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-
Svoj RP u crime organizacijama sam zapoceo u The Families gde sam krenuo od pocetka, nisam znao apsolutno nista vezano za crime organizacije, da bih posle nekog vremena naucio razne stvari i prosao razne crime organizacije. Bio sam HC rank u svim crime organizacijama i imam iskustva, u raznim organizacijama kod razlicitih lidera od kojih sam naucio razne stvari ne vezane samo za crime. Imam iskustva u predvodjenju ljudi i mislim da sam sposoban voditi kriminalnu organizaciju.
- Moju organizaciju bi vodila uigrana iskusna ekipa koja je sa mnom od pocetka, imali bi dosta clanova koje bi usmerili ka poboljsanju RP-a u crime organizaciji.
- Mislim da su bande vec neko vreme u problemu sa ljudstvom, njihovoj aktivnosti i organizaciji, smatram da ja to mogu da popravim i uspesno vodim crime organnizaciju.
3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-
Prisustvo bi bilo maksimalno na dogadjajima kao sto su tajne radnje, pomorske bitke, pljacke gs/24, talacke situacije, podmornica...
- Svaki rank bi morao da se zasluzi (aktivnost, poslusnost i rad).
- Svake nedelje bi delio rank up-ove i bonuse ljudima koji su zasluzili.
- Talacke situacije bih se trudio da radim uvek na drugim mestima zbog monotonosti koja nastaje kada se vrte 2 ili 3 ista mesta.
- Novi igraci koji udju u moju organizaciju dobili bi obuku od strane visih cinova o nekim osnovnim pravilima koji se stalno krse (prakticno) i o dogadjajima na koje idemo.
- Mislim da banda treba da bude jako organizovana kao npr. za razne dogadjaje, geto akcijanje, talacke situacije, borba protiv policije...
- Ljude koji su toksicni kaznjavao bih suspendom ili kickom.
- Probao bih da napravim savez sa nekom bandom u ostvarivanju boljeg RP-a na talackim situacijama, kao i u samom getu.
- Ne bih mislio toliko na turfove,kao sto su neki opsednuti time
- Glavni cilj organizacije bi mi bila zabava i zavrsetak oba mandata na sta sam spreman

Srecno ostalim kandidatima
Jocke Cufta
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom