Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Djordje White

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
321
1.Vaše ime IRL: Djordje
  1. Vaše godine: 17
  2. Vremenska zona: GMT+1
  3. Prosjek online po danu: 3-7h
  4. Vaš Discord: djordjejee
  5. Vaše ingame ime: Djordje White
  6. Vaš ID: 38852
Dodatne informacije
  1. Lider za..... The Families
  2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
• Kada sam poceo da igram na GrandRP Projektu prva CRIME organizacija u kojoj sam bio je bila Marabunta Grande. U njoj sam naucio dosta toga. Posle te organizacije sam otisao u mnoge druge crime organizacije gde sam bio HC i Deputy Leader, smatram da sam sada spreman da vodim organizaciju.
• U High Command bi bili ljudi u koje imam poverenja, ljudi koji znaju da vode akcije itd…
• Primecujem da bande nisu dovoljno aktivne u pitanju akcija i farbanja grafita. Potrudio bih se da moja organizacija radi akcije preko nedeljne aktivnosti i da se grafiti redovni farbaju.
  1. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji
• Kao sto sam i rekao gore, ljudstvo na tajnim radnjama, podmornici, FZ Raidu, 24/7 prodavnici ili Gunshopu… bi bilo vrlo povecano i bili bi vrlo aktivni.
• Rankove nebi davao samo svojim ljudima koje ja poznajem vec i ljudima koji se trude i rade za organizaciju, Rank bi morao da se zasluzi
• RANK-upovi, bonusi bi bili redovni za aktivne clanove bande.
• Potrudio bih se da novi igraci koji su clanovi moje organizacije budu uvezbani i uigrani u crime. To bi smo ih ucili ja ili moja High Commanda.
• Toksicnost u organizaciji bih kaznjavao vrlo strogo i nebih je dozvolio u svojoj organizaciji.
• Pokusao bih da napravim savez sa nekom bandom radi boljeg RP-a na talackim situacijama, kao i u samom getu.
• Trudio bih se da moja banda ne ide protiv ostalih bandi vec da idemo ka tome da na RP nacin unistimo state organizacije.

Srećno ostalim kandidatima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom