Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42072
Players nickname
Kiki Leizy
Administrators nickname
Andrej Wbear
Date
Apr 20, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/A2WiHwy https://imgur.com/a/u7WC3SQ

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
116
Postovanje administracijo. Ovo nije moj unban appeal naime ovaj Admin krsi pravila vaseg servera i pravila admina (koliko sam ja upucen) dakle spomenuti admin razgovara sa igracima na discordu u pozivu dok su oni ingame dok je admin na duznosti sto koliko sam upucen jeste zabranjeno. Ja sam juce lezao mrtav u getu kod pijace gde je jedan od igraca koji je navodno njegova sestra prisao do mene dok sam mrtav pocela da se smeje rekla je da me pozdravlja neka osoba nisam zapamtio koja tacno i ja sam joj u non rp chatu napisao "eto ti sad crkni" jer su je ubili u getu pored mene na sta je ona odgovorila "HAHAHAHA" nakon 10 minuta se vracam na pijacu rentanim autom i stize mi ban za G.P 3.1 od nekog drugog admina ali pise "by Wbear" u tom trenutku meni stize screenshoot gde su "Kum Markovic" "Kajra Tracer" "Andrej Wbear" i "Hare Caponne" u pozivu na nekom discord serveru. dokaz imate ovde znam da se ne vidi koliko je sati i da je isecena slika ali to je jedino sto za sad imam od dokaza. Nisam jedina osoba kojoj se ovo desava "Lil Ivano" je takodje banovan radi MG-a preko discorda na isti nacin kao i ja od istog admina. Pending review - Korupcija | Andrej Wbear zatim jos jedan dokaz korupcije admina iz slike koju sam poslao kako su u pozivu taj "Filip" je "Kum Markovic" tjst to je njegov discord i sinoc je dobio demorgan za "FearRp" sa jos jednim igracem iz jedne zalbe sa foruma gde su se njih dvoje dopisivali i on je spomenuo kako ce sad da sredi da budu u istoj celiji naime taj "Filip" ili vam ga "Kum Markovic" je rodjeni brat od vaseg admina "Andreja Wbeara" (takodje u ovo nisam siguran nisu proverene informacije) ali ipak na vama je da to sve proverite i odlucite da li ce te da kaznite admina ili ne ali za korupciju mogu svoju ruku u vatru da stavim da je istina. Hvala na citanju. Lep i sportski pozdrav.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom