Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Makii Panj

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime IRL: Marko

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosjek online po danu: 6-12h

5. Vaš Discord: Mmakii007

6. Vaše ingame ime: Maki Panjj

7. Vaš ID: 2354


1. Lider za The Families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Na serveru sam vec duze vreme,pa je doslo vreme i ja da preuzmem organizaciju.U mnogim mandatima sam bio Co-leader i 11 nekad i 10 i imam mnogo iskustva u organizacija te znam sta bih trebali raditi kao banda.

Ja kao lider potrudio bih se da u organizacije bude samo Role-Play prvo kada bih neko zeleo da udje u bandu prvo bih se detaljno ispitao kako taj igrac ne bih napravio neku glupost u organizaciji i da se uverimo da je spreman na sve i morace da ima odredjen broj godina IC da bih mogao da udje u bandu.

U bandu bih ubacio turfere u koje sam ja uveren da znaju da se pucaju itd i povecao bih nivo RP-a na maksimalno tako sto bih radili: Talacke,FZ raid,pljacke prodavnica/oruzarnica itd.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Sastanak bih imao 1-2 nedeljno.
2.Kao sto sam naveo igrac koji zeli da udje u bandu detaljno bih se ispitao.
3.Minimalno godina sto mora da ima da bih usao u bandu je 10 IC i 14 OOC.
4.Nakon svake talacke ili pljacke ako bih to bilo uspesno uvek bih podelio bonuse.
5.Naravno i naveo sam vec da bih imao svoj Turf-team koji ce biti zaduzen za sve tufrove i zakazivanje turfova.
6.Isao bih od bande do bande kako bih napravili neki savez da bih mogli da idemo svi zajedno na primer na talacke.
7.Igraci u bandi trebaju da budu malo agresivni ali ne toksicni.




Rankovi:
1. Suspend
2. New Boy
3. Dealer
4. Supplier
5. Shota
6. Grafit team
7. Grafit team lider
8. Corner Boss
9. Turfer
10. O.G.
11. Enforcer.
12. CO-Leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom