Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6770
Players nickname
stella darkman
Suspect ID
43661 , 47534
Date of violation
Apr 21, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/IrfizCP

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
imate sve u sva tri pov-a
kaznite doticne ja u club chatu napisala neceg vezano za eventa dje smo bili i ovi krenuli kao prvo da me doxaju sa leakovanjem pravog imena i pisanjem na makedonskom dok ovaj drugi me doxa sa pravog imena tako sto mi kaze da se mogu hvatit za repa njegovog drugara. mislim stvarno je katastrofalno ovo ponasanje danasnjoj generaciji..


 

_Teo_

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
34
Zovu te zara jer si se ranije zvala Zara Hugovicc, i na discordu si zara tako da nemoj da se pravis zrtvom kad nisi
Tako je nikola a i odkud ja da znam da ti je pravo ime zara samo smo navikli da te zovemo zara a ne stela i to je to plus za ovo ja nemogu nista da dobijem ni id 43661 nemozemo da dobijemo ni 7 dana ban za vredzanje jer te ne vredzamo oc nego ic i to je to
 

_Teo_

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
34
Plus ja nisam pricao o vezi tebi nisi ti jedina zara na serveru ja sam pricao drugoj zari koja je bila kod nas u familiju aamo sto sam pogresio chat
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
imate sve u sva tri pov-a
kaznite doticne ja u club chatu napisala neceg vezano za eventa dje smo bili i ovi krenuli kao prvo da me doxaju sa leakovanjem pravog imena i pisanjem na makedonskom dok ovaj drugi me doxa sa pravog imena tako sto mi kaze da se mogu hvatit za repa njegovog drugara. mislim stvarno je katastrofalno ovo ponasanje danasnjoj generaciji..



Ti i dalje pravis zrtvu od sebe, Zvala si se Zara Hugovicc, svako te zna sa tim imenom.
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
Plus ja nisam pricao o vezi tebi nisi ti jedina zara na serveru ja sam pricao drugoj zari koja je bila kod nas u familiju aamo sto sam pogresio chat
dada kao pre neki izlazim ja zi bolnice ti zara zar zara i samo kazes poz te joce ja reko ne znam o cemu pricas i kazes ti si bez mozak mogu i to da okacim ako zelis.🤓
I jos ovo bila u familiji je proslost a je u familiji sadasnjo vreme nauci gramatiku
A i bas me zanima kako poslje tvoje poruke su se svi javili de zara de stella da me napadaju u club chatu mislim nema logike sa time sto ti kazes sli ajde
 
Last edited:

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
dada kao pre neki izlazim ja zi bolnice ti zara zar zara i samo kazes poz te joce ja reko ne znam o cemu pricas i kazes ti si bez mozak mogu i to da okacim ako zelis.🤓
I jos ovo bila u familiji je proslost a je u familiji sadasnjo vreme nauci gramatiku
A i bas me zanima kako poslje tvoje poruke su se svi javili de zara de stella da me napadaju u club chatu mislim nema logike sa time sto ti kazes sli ajde

Ti si jos jaca rp-as u green zoni :eek:
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,116
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • Nije u pitanju nikakav doxing !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom