Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za The Families| Dzabula Lachachao

Rejected
Status
Not open for further replies.

Dzabulla

Player
Player
Joined
Apr 22, 2024
Messages
1
1. Vaše ime IRL: Dusan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:5-10h radnim danima(zavisi od smene u skoli) vikendom malo duze
5. Vaš Discord: dudzi00
6. Vaše ingame ime: Dzabula Lachachao
7. Vaš ID: 41479



Dodatne informacije

1. Lider za..... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Na ovom projektu sam duze vreme i igram aktivno obiso sam sve organizacije te zelim da se oprobam na poziciji lidera.

Znam mnogo ljudi koji su takodje aktivni i iskusni i crime organizacijama te samim tim mislim da bi vodio dobru aktivnu organizaciju kakvu ovaj projekat dugo nije video.

Bio sam hc(12.rank ) u nekim organizacijama te mislim da sam sposoban da vodim organizaciju takodje imam ljude koji ce da vode racuna i da izvrsavaju sve obaveze dok ja nisam tu.

Kako ce funkcionisati moja organizacija:

Novim clanovima ce svima biti podeljen isti cin da bi se svi podjednako trudili za svoj cin.
Vodio bi evidenciju i davao bonuse aktivnim clanovima.

Graffiti team i turf team bi bio sastavljen od ljudi koji su iskusni u tome i znaju sta radebi koji ce slusati svog team leadera.

Svako ko bude hteo da se pridruzi bio bi ispitan najmanje 10 pravila i kad bi imo 3+ greske ne bi ga primio i poslo bi ga da jos nauci pravila i da dodje.

Napravio bi limit da bi mogo neko da udje treba da ima 13+ OOC godina (ako neko ima manje godina a dobro zna pravila napravio bi izuzetak).

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Aktiviro bi napade na state object zato sto u zadnje vreme mali ljudi to radi.

Forsiro bi ljude da budu sto aktivniji na eventima kao sto su tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, talacke..

Clanovi bi slali svoje aktivnosti i HC ce pregledati aktivnosti i nagradio clanove sa rankupom ili sa bonusem.

Rankovi:
1.Suspend
2. New boy
3. Dealer
4.Ghetto boy
5. Warior
6. Shota
7. Graffiti team
8. Graffiti team leader
9. Turfer
10. Nightcrawler
11. O.G
12. Co-Leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom