Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Families | stella darkman

Rejected
Status
Not open for further replies.

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
1.Vase ime IRL:Zara
2.Vase godine:17
3.Vremenska zona:GMT+1
4.Vas prosjek: tokom nedelje 5-8 sati , vikendima 20h
5.Vas discord:zaricka07
6Vase in game ime i prezime:stella darkman
7.Vas ID:6770


Dodatne informacije

1.Leader za:
The Families
2.Zasto zelite biti leader ove specificne organizacije(navesti tri razloga uz objasnjenje)Zudim za prilikom da postanem leader The Families-a jer imam duboku viziju transformacije i znanja nase organizacije u gradu kriminala.Moj profesionalan pristup vodjenju organizacije omogucuje mi da vidim sve od trenutnih izazova i pronadjem potencijal za rast i uspeh The Families-a. Prosla sam kroz dosta razlicite izazove i situacije, sto mi je omogucilo da razvijem sirok spektar vestina koji su potrebni za vodjenje organizacije kao sto je The Families.Prosto se pronalazim u kriminala jer ima dosta akcije te bih volela postat leader ove organizacije , zatim omoguciti svim clanovima da uzivaju u mog smisljenog rp-a sa najboljom ekipom.Nas plan je da radimo sto vise kriminalna dela i postanemo glava grada

Sada cu vam reci kako bi funkcionisala moja organizacija..
Kada govorimo o clanovima, svakom od njih ce se cijeniti rad i trud, te ce im biti dodijeljen bonus za njihovo ulaganje. Svakom novom clanu koji zeli pristupiti organizaciji biti ce postavljena niza pravila sa 15 ili vise pitanja, na kojima ne smije biti vise od 2 greske. Organizacija ce prihvacati samo ozbiljne igrace u RP-u.
Dalke kada smo vec o tome kako ce raditi moja organizacija ja bih malo vise aktivirala grafitti team-a i turfere , jel se u zadnje vrijeme sve to sto manje aktivira sem za slikanje kad je u pitanju aktivnost.

3.
Vas savjet za poboljsanje roleplay-a u organizaciji?
-Pokusat cu uspostaviti saveze s drugim bandama kako bismo zajednicki radili na poboljsanju Roleplay-a, posebno u situacijama poput talaca situacija i sukoba s policijom , ovo ce otvoriti nove mogucnosti za uzbudljivi i adrenalativniji Roleplay.

-Strogo cu da kaznjavam sve toxicne ljude ili tako zvane doticne osobe koji puno balave,vredjaju se medjusobno i ne postuju se

-Vjerujem u mojoj viziji da cemo svi skupa uspeti sto vise akcija odradit te sklopit saveza da bi radili najludje talacke i pljacke


RANKOVI:
13. Capo dei Families
12. Consligliere
11. Mafioso
10. El Capo
9. Turfer
8. Leader del Team Graffiti
7. Pulitore del Ghetto
6. Soldato
5. Trafficante della mafia
4. Sparatore
3. Mafioso del ghetto
2.Escobare
1. Susspendere


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom